POLSKI — LARRY ROMANOFF — Wojna biologiczna w akcji – Rozdział 1 – Wprowadzenie

December 01, 2023

00000

 

Wojna biologiczna w akcji – Rozdział 1 – Wprowadzenie – Larry Romanoff

 

Wojna biologiczna w akcji

Rozdział 1 – Wprowadzenie
Rozdział 2 – Krajowe projekty i eksperymenty w USA
Rozdział 3 – Podejrzane wybuchy epidemii w USA
Rozdział 4 – Zagraniczne działania USA
Rozdział 5 – WHO – Depopulacja jest rzeczywistością
Rozdział 6 – Epidemia Pfizera w idealnym momencie
Rozdział 7 – Ptasia grypa w USA
Rozdział 8 – Pryszczyca w Wielkiej Brytanii
Rozdział 9 – Włoskie drzewa oliwne
Rozdział 10 – Niedawne ataki bronią biologiczną
Rozdział 11 – AIDS
Rozdział 12 – SARS
Rozdział 13 – MERS
Rozdział 14 – EBOLA
Rozdział 15 – ZIKA
Rozdział 16 – Szczepienia przeciwko COVID i „latające strzykawki” firmy Oxitec
Rozdział 17 – Epilog

Wojna biologiczna w akcji

By Larry Romanoff

1. Rozdział 1 – Wprowadzenie

Tłumaczenie: LMforLXM (bitomat)

Powtórzę tutaj kilka uwag ze Wstępu do poprzedniej serii, Świat wojny biologicznej, ponieważ są one szczególnie istotne dla treści tej kolejnej serii artykułów. Napisałem wcześniej, że mamy tendencję do myślenia o wojnie biologicznej w prostych kategoriach w prostych ramach, wyobrażając sobie użycie tych środków w czasach wojny, takich jak USA zadające patogeny biologiczne w Korei Północnej (jak to zrobiły) lub rozprzestrzeniające świńską grypę na Kubie i w Chinach (jak to również zrobiły). Ale wojna biologiczna działa pod wieloma postaciami i ma wiele celów. Ma również wiele kategorii sprawców, a także klasyfikacji zamierzonych ofiar. Wojna biologiczna już dawno przeszła ze świata wojskowego do cywilnego, co zostanie wyjaśnione w treści tych esejów. Główni aktorzy nie są już ograniczeni do rządów państw, ale, jak zobaczymy, często są to instytucje, organizacje pozarządowe, korporacje, takie jak Big Pharma i Big Agra, a nawet agencje ONZ, takie jak WHO i UNICEF, ale wszystkie współpracują w pewien sposób na wyższych szczeblach. Z tego powodu nie zawsze łatwo jest zidentyfikować siły, dla których ostatecznie działają sprawcy.

Pasterz Józef Klimowski, z lewej, i inni prowadzą stado owiec w Nowym Targu, w Polsce, na południowych wyżynach kraju, 8 października. Maciek Nabrdalik-The New York Times/Redux

 

Kiedy rząd i wojsko USA przeprowadzały przez dziesięciolecia litanię eksperymentów biologicznych i chemicznych na amerykańskiej populacji, liczy się to jako wojna biologiczna. Podobnie, gdy wojsko USA poddawało swoich żołnierzy różnym patogenom i szczepionkom w ramach eksperymentów biologicznych mających na celu nauczenie się, jak infekować i unieszkodliwiać wojsko wroga, to również liczy się jako wojna biologiczna. Zmierzając w innym kierunku, gdy grupa finansistów i przemysłowców spiskuje w celu wybicia stad zwierząt domowych, aby Big Agra mogła wyeliminować drobnych rolników i przejąć kontrolę nad dostawami żywności w kraju, co prawie na pewno zrobili w USA i Wielkiej Brytanii, jak zobaczymy, to również klasyfikuje się jako wojnę biologiczną, mimo że celem w tym przypadku są zwierzęta.

65% konwencjonalnych produktów z bawełny trafia do naszego łańcucha pokarmowego, bezpośrednio przez oleje spożywcze lub pośrednio przez mleko i mięso zwierząt karmionych mączką z nasion bawełny i produktami ubocznymi z odziarniania bawełny. Źródło

 

Perspektywa depopulacji jest kolejnym przykładem coraz większego zaniepokojenia. Jak być może już wiesz, WHO ONZ wymyśliła „szczepionkę na bezpłodność” wykorzystującą ludzki żeński hormon Hcg w połączeniu z toksoidem tężcowym jako nośnikiem i w krajach Trzeciego Świata wysterylizowała około 150 milionów kobiet bez ich wiedzy, pod pozorem przeprowadzenia szczepień przeciwko tężcowi. Zostanie to omówione w późniejszym rozdziale. Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy: Nasiona GMO. Powszechnie wiadomo, że różnym firmom i rządom udało się wprowadzić wiele różnych patogenów do genetycznie modyfikowanych nasion, których działanie może być złośliwe, tak jak w przypadku kukurydzy plemnikobójczej, która czyniła mężczyzn bezpłodnymi. W rzeczywistości udowodniono, że wiele śmiercionośnych patogenów może być dodawanych do nasion GMO, z konsekwencjami, które pozostawię waszej wyobraźni. Nasiona GM kwalifikują się jako broń biologiczna, przynajmniej potencjalnie. W tym samym kontekście depopulacji, firmy nasienne i biochemiczne w niedawnej przeszłości nagle promowały wykorzystanie nasion bawełny jako podstawowego środka spożywczego dla krajów słabo rozwiniętych. Nasiona bawełny są toksyczne i zawierają substancję chemiczną o nazwie gossypol, która jest skutecznym środkiem sterylizującym mężczyzn. Firmy produkujące nasiona twierdziły, że usunęły tę toksynę do bezpiecznego poziomu, ale nie ma bezpiecznego poziomu dla gossypolu. Nawet bardzo małe dawki przyjmowane wielokrotnie (jak w przypadku podstawowej żywności) sprawią, że cała męska populacja stanie się bezpłodna. To również kwalifikuje się jako wojna biologiczna, w tym przypadku prowadzona przez zachodnie rządy i agencje ONZ przeciwko ludności całego Trzeciego Świata.

Wirus Zika przejmuje mechanizm obronny komórki gospodarza, aby wywołać chorobę. Źródło

Testy leków i szczepienia to kolejne kategorie budzące obawy. Istnieje wiele przypadków, w których wydaje się niemal pewne, że duża firma farmaceutyczna zorganizowała wybuch choroby w biednym kraju – z uprzejmą pomocą wszechobecnych programów szczepień WHO – aby zaoszczędzić na kosztach prób na żywo nowego eksperymentalnego leku. Są one również klasyfikowane jako wojna biologiczna, w tym przypadku prowadzona przez agencję ONZ i dużą firmę farmaceutyczną przeciwko biednym ludziom na całym świecie. Istnieją również inne kategorie. Czasami uwalniane są patogeny, które same w sobie są nieszkodliwe, ale mogą być wykorzystywane do wywoływania strachu, który można następnie wykorzystać do zmiany polityki społecznej danego kraju. Na przykład, dla inteligentnych obserwatorów jest oczywiste, że wirus ZIKA został celowo rozproszony, aby wywołać wystarczający strach wśród zaangażowanych populacji, aby zmusić rządy krajowe do złagodzenia polityki aborcyjnej. Zajmę się tym również później.

 

We wszystkich tych okolicznościach niezwykle trudno jest wiedzieć, komu ufać. Coraz częściej wydaje się, że ci, którzy powinni być naszymi obrońcami, naszymi „informatorami” i naszymi „mediami śledczymi”, są tymi, którzy najprawdopodobniej wprowadzają nas w błąd i okłamują. Przypomnę, że rząd USA przeprowadził prawie 1000 naziemnych testów jądrowych w celu określenia wpływu promieniowania jądrowego na populację, a Eisenhower poinstruował media, aby mówiły kobietom cierpiącym na poronienia, wypadanie włosów i raka, że cierpią na „syndrom gospodyni domowej”. Istnieje wiele tuzinów takich skandalicznych przykładów w księgach pogrzebanej historii, z przekonującymi dowodami na to, że władze popełniają te okrucieństwa, a następnie kłamią, zaprzeczają, kamienują i klasyfikują jako „ściśle tajne”, dopóki wszyscy uczestnicy nie umrą. Środki masowego przekazu, które powinny ujawniać te parodie, są często najbardziej bezwstydnymi kłamcami, tuszującymi sprawę do samego końca.

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że praktycznie we wszystkich przypadkach środki masowego przekazu podają tylko kilka dźwięków, ale żadnych szczegółów; ich twierdzenia są prawie zawsze przedstawiane bez dowodów. Jednak obserwatorzy kwestionujący te puste twierdzenia są szybko odrzucani jako zwolennicy teorii spiskowych. Co gorsza, „weryfikatorzy faktów” są własnością lub są kontrolowani przez te same grupy medialne lub ich przyjaciół, a weryfikacja faktów polega jedynie na zaprzeczaniu – jedno puste twierdzenie broni innego pustego twierdzenia, nie dostarczając udokumentowanych dowodów na poparcie swoich stanowisk.

Czytając poniższe rozdziały o plagach, epidemiach i pandemiach, najlepszym przyjacielem jest cynizm, a następnie zdrowa dawka podejrzliwości, która odmawia przyjęcia jakiegokolwiek oficjalnego wyjaśnienia bez niepodważalnego dowodu. W prawdziwym świecie spraw krajowych i zagranicznych, w tym epidemii i „wycieków patogenów”, jest bardzo niewiele wydarzeń, które można nazwać wypadkami. Kiedy pojawia się jakikolwiek znaczący nagły wypadek medyczny (lub parodia) w dowolnym miejscu na świecie, pierwszą myślą powinno być to, że zostało to zaplanowane i zwykle nie należy zmieniać tej opinii, chyba że i dopóki władze nie dostarczą niepodważalnych dowodów na to, że jest inaczej. Oznacza to odmowę przyjęcia jałowego twierdzenia, że „SARS, MERS lub COVID pochodzą od nietoperzy”, ale domaganie się solidnych dowodów na udokumentowanie tych twierdzeń, dowodów, które są bezsporne. W rzeczywistości, pomijając takie rzeczy jak wulkany i tornada, twoje bezpieczeństwo polega na założeniu pewności, że te wydarzenia zostały zaplanowane i na podjęciu odpowiednich działań.

Jednym z naszych najgorszych wrogów jest naturalna ludzka tendencja do zakładania najlepszego w naszych mediach i naszych przywódcach, a przynajmniej do odmowy przyjęcia najgorszego wyjaśnienia. Powstrzymuje nas nasza własna ufna natura, która każe nam mówić: „Oni nigdy by tego nie zrobili”. Czasami bardzo trudno jest nam zaakceptować, że prawda brzmi: „Tak, zrobiliby to”, w oparciu o dowody, że „oni” robili podobne rzeczy setki razy. Rząd Stanów Zjednoczonych celowo wysłał statek Lusitania (przewożący nielegalne ładunki amunicji) na ścieżkę niemieckich U-Bootów, instruując kapitana, aby nie płynął zygzakiem i poruszał się powoli w pobliżu linii brzegowej. Poświęcono wiele istnień ludzkich, aby dać Stanom Zjednoczonym pretekst do wzięcia udziału w wojnie europejskiej. To udowodniony fakt, a nie fantazja. Podobnie udowodniono, że Stany Zjednoczone znały dokładną datę i godzinę japońskiego ataku na Pearl Harbor, ale odmówiły powiadomienia Hawajów, ponieważ atak ten był niezbędny do uzasadnienia amerykańskiego przystąpienia do II wojny światowej. To, co przez dziesięciolecia było odrzucane jako kolejna „teoria spiskowa”, jest teraz udowodnionym faktem. Poświęcenie kilku tysięcy istnień ludzkich nie miało znaczenia w szerszej perspektywie politycznej.

Oczernianie Tulsi Gabbard o „zdradę” przez Romneya jest fałszywe i szkodliwe, ale teraz stanowi typ dyskursu w USA. Źródło

 

W następnym rozdziale przeczytasz o tysiącach nieobliczalnych eksperymentów przeprowadzanych przez rząd i wojsko USA na obywatelach Stanów Zjednoczonych, eksperymentów, którym zaprzeczano, którym towarzyszyły tysiące kłamstw, aż w końcu prawda wyszła na jaw. Przypomnę eksperymenty z syfilisem przeprowadzone przez rząd USA w Tuskegee i Gwatemali, w tym drugim przypadku zarażając tysiące osób chorobą weneryczną, aby ustalić, jak najlepiej ją rozprzestrzeniać i obserwować pogarszanie się stanu ofiar. Penicylina była swobodnie dostępna, ale wszystkich pozostawiono na powolną śmierć w imię „eksperymentu”. Jeśli chcesz zrozumieć siły, plany i cele stojące za wszystkimi ostatnimi „wydarzeniami medycznymi”, musisz całkowicie pozbyć się wszelkich przekonań, że w rządzie, wojsku lub mediach istnieje moralność lub etyka. Nie istnieją.

Czytając przykłady omówione w tej serii, należy pamiętać o tych przestrogach, a powinno stać się coraz bardziej jasne, że wiele przeszłych zdarzeń biologicznych, które odrzuciliśmy jako wypadki, prawie na pewno było starannie zaplanowanych i miało bardzo określony cel. Przeglądając w myślach „oficjalną narrację” rządów i mediów na temat tych wydarzeń, powinno stać się dla ciebie coraz bardziej jasne, że oficjalne historie w wielu przypadkach nie mogły być prawdziwe.

Wreszcie, we wszystkich przykładach wybuchów dziwnych chorób w tych rozdziałach, należy pamiętać o kryteriach identyfikacji potencjalnego zastosowania broni biologicznej:

* Choroba wywołana przez nietypowy, rzadki lub niespotykany patogen lub nietypowy szczep powszechnego patogenu, wskazujący, że został on potencjalnie zmodyfikowany genetycznie.

* Brak wyjaśnienia epidemiologicznego, tj. brak jasnego pomysłu na źródło lub pochodzenie, brak oczywistej „przyczyny” (innej niż nieudokumentowane spekulacje medialne), brak zerowej liczby pacjentów.

* Nietypowa prezentacja lub manifestacja choroby, tj. specyficzna dla danej rasy.

* Nietypowa dystrybucja geograficzna lub sezonowa;

* Wielokrotne epidemie. Jednoczesne ogniska w różnych lokalizacjach z tym samym organizmem.

* Odwrotne lub jednoczesne rozprzestrzenianie się. Choroby zazwyczaj występują najpierw wśród podatnej populacji zwierząt, a następnie rozprzestrzeniają się na ludzi.

Czytając szczegóły tych wydarzeń, epidemii i pandemii, w każdym przypadku zadaj sobie pytanie, które z nich wydają się podejrzane, w których przypadkach „oficjalna narracja” wydaje się wymyślona i fałszywa, a które wydarzenia spełniają niezbędne kryteria celowego rozmieszczenia czynnika biologicznego.

 

*

Pisarstwo Larry’ego Romanoffa zostało przetłumaczone na 32 języki, a jego artykuły opublikowano na ponad 150 obcojęzycznych stronach internetowych z wiadomościami i polityką w ponad 30 krajach, a także na ponad 100 platformach anglojęzycznych. Larry Romanoff jest emerytowanym konsultantem ds. zarządzania i biznesmenem. Zajmował wysokie stanowiska kierownicze w międzynarodowych firmach konsultingowych i był właścicielem międzynarodowej firmy importowo-eksportowej. Był profesorem wizytującym na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju, prezentując studia przypadków w sprawach międzynarodowych w starszych klasach EMBA. Pan Romanoff mieszka w Szanghaju i obecnie pisze serię dziesięciu książek ogólnie związanych z Chinami i Zachodem. Jest jednym z autorów nowej antologii Cynthii McKinney „When China Sneezes”. (Rozdz. 2 – Radzenie sobie z demonami).

*

Jego pełne archiwum można zobaczyć pod adresem

https://www.bluemoonofshanghai.com/ + https://www.moonofshanghai.com/

Można się z nim skontaktować pod adresem:

2186604556@qq.com

*

Ten artykuł może zawierać materiały chronione prawem autorskim, których wykorzystanie nie zostało wyraźnie dozwolone przez właściciela praw autorskich. Treści te są udostępniane zgodnie z doktryną dozwolonego użytku i służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. Treści te nie mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych.

Copyright © Larry Romanoff, Blue Moon of Shanghai, Księżyc w Szanghaju, 2023

Źródło tłumaczenia: EN — LARRY ROMANOFF — Biological Warfare in Action — Chapter 1  — Introductionhttps://www.bluemoonofshanghai.com/politics/14447/

https://bitomat.wordpress.com/2023/12/16/wojna-biologiczna-w-akcji-rozdzial-1-wprowadzenie-larry-romanoff/

Tłumaczenie: LMforLXM (bitomat)