PL — LARRY ROMANOFF: Świat wojny biologicznej — Rozdział 2 – Tło

AUGUST 23, 2023

 

 Świat wojny biologicznej

Rozdział 2 – Tło

Świat wojny biologicznej

Rozdział 2 – Kontekst

Przez Larry Romanoff, 22 sierpnia 2023 r

 

Japońska Armia Kwantuńska, która pracowała w jednostce 731. Źródło

Ten artykuł w formacie PDF

 

Zawartość

Tajny charakter broni biologicznej

Mitologia wojny biologicznej

Mit terrorystycznej broni biologicznej

Etniczna broń biologiczna specyficzna dla genu

Broń biologiczna wymierzona w Chiny

Osobista broń biologiczna

 

Tajny charakter broni biologicznej

 

 

Dr Leonard Horowitz, słynny informator z branży farmaceutycznej, zacytował jednego z ekspertów, który powiedział, że zaplanuje atak biologiczny “z subtelną finezją, aby wyglądał jak naturalna epidemia. Opóźniłoby to reakcję i zablokowało proces decyzyjny. Nawet jeśli podejrzewasz terroryzm biologiczny, trudno to udowodnić. Równie trudno to obalić. 

 

Redukcja populacji w Trzecim Świecie i niemożliwe do wykrycia czystki etniczne. Możesz prześledzić transport broni, ale prawie niemożliwe jest prześledzenie pochodzenia wirusa, który pochodzi od robaka. ” Sugerowałbym zwrócenie uwagi na jego nacisk na “redukcję populacji w Trzecim Świecie”.

 

Następnym punktem było oświadczenie kogoś wyraźnie z doświadczeniem, który zasugerował, że metoda wyboru eliminacji docelowych populacji wykorzystywałaby kombinacje czynników biologicznych i chemicznych (tj. Mykoplazmy, która spowodowała syndrom wojny w Zatoce Perskiej), co“utrudniłoby diagnozowanie i leczenie tych wielu jednoczesnych infekcji, jeśli nie uniemożliwiło”, dodając, że tego rodzaju wojny biochemicznej nie można prześledzić do jej źródła i można ją uznać za “działanie Boga”.

 

To nie jest tak, że ta sprytna wiedza jest tajemnicą, a w rzeczywistości nie była tajemnicą przez bardzo długi czas. W tajnym raporcie Komitetu Obrony Biologicznej Pentagonu z 1948 r.[1] głównym punktem sprzedaży było to, że “Broń lub bomba nie pozostawiają wątpliwości, że miał miejsce celowy atak. Ale jeśli… epidemia tnie zatłoczone miasto, nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy ktoś zaatakował, a tym bardziej kto”, dodając, że “znaczna część populacji ludzkiej w wybranych obszarach docelowych może zostać zabita lub ubezwłasnowolniona” tylko bardzo małą ilością patogenu.

 

W pracy na temat broni biologicznej Leonarda Horowitza i Zygmunta Dembeka stwierdzili, że wyraźne oznaki genetycznie zmodyfikowanego środka broni biologicznej były:

 

(1) chorobą wywołaną przez rzadki (niezwykły, rzadki lub wyjątkowy) czynnik;

(2) ognisko choroby z brakiem wyjaśnienia epidemiologicznego, tj. bez jasnego określenia źródła;

(3) “Niezwykła manifestacja”, taka jak specyficzność rasowa;

(4) “nietypowy rozkład geograficzny” i

(5) “wiele źródeł” infekcji.

 

Przypadki, które będziemy badać w tej serii artykułów, wyraźnie pokazują wszystkie pięć znaków.

 

Kiedy mamy wybuch niezwykłego patogenu bez dowodu na źródło, z nietypową prezentacją lub manifestacją, z niezwykłym rozmieszczeniem geograficznym lub sezonowym oraz z wieloma jednoczesnymi epidemiami występującymi w różnych miejscach z tym samym organizmem, jest to wysoce podejrzane i, przy braku mocnych dowodów przeciwnych, prawie na pewno wskazuje na celowo uwolnione patogeny stworzone przez człowieka. Powtarzające się “fale” tego samego lub podobnego patogenu wchodzącego do populacji wskazywałyby również na pochodzenie i rozmieszczenie spowodowane przez człowieka.

 

Czy ten opis przypomina ci coś z naszej niedawnej przeszłości?

 

Choroby zazwyczaj występują najpierw wśród podatnej populacji zwierząt, a następnie rozprzestrzeniają się na ludzi. Jeśli te dwa są jednocześnie lub jeśli choroba u ludzi poprzedza infekcje zwierząt, możemy być podejrzliwi. Zgodnie z krótkim opisem powyżej, wiele ostatnich epidemii wydaje się właściwie kwalifikować jako potencjalne czynniki broni biologicznej: COVID-19, AIDS, SARS, MERS, ptasia grypa, świńska grypa, hantawirus, borelioza, wirus Zachodniego Nilu, Ebola, polio (Syria), pryszczyca, syndrom wojny w Zatoce Perskiej i ZIKA.

 

Mitologia wojny biologicznej

 

Zanim przejdziemy zbyt daleko do przedstawienia amerykańskiej (i innych) wojny biochemicznej, pozbądźmy się niektórych głupich nonsensów otaczających ten temat, w szczególności opowieści o amerykańskiej niewinności i moralnej wyższości. Zawsze posłuszne amerykańskie media od dziesięcioleci zalewają nas tym, co nazywamy “wielkim kłamstwem”, w rodzaju czarne-jest-białe, nie torturujemy. Mieliśmy zbyt wiele świętoszkowatego pozowania, gdy prawdy są oczywiste dla wszystkich i gdzie istnieją przytłaczające dowody na to, że cała oficjalna narracja jest w większości jednym wielkim kłamstwem.

 

Podczas gdy amerykańska narracja o świętości praw człowieka nadal dobrze gra w mediach, nigdy nie istniała w rzeczywistości i nie istnieje dzisiaj.

 

Jak zobaczymy, nie brakuje dowodów na to, że armia USA angażuje się w stosowanie terroryzmu biologicznego i chemicznego od co najmniej 100 lat, zarówno przeciwko innym narodom, jak i przeciwko własnym obywatelom i personelowi wojskowemu. Naprawdę nadszedł czas, aby przestać udawać niewinność.

 

Po fali rewelacji na temat tortur w latach 1970. i 1980., armia amerykańska po prostu zleciła swoje ośrodki tortur innym krajom, ale nic się nie zmieniło. Te same fakty są prawdziwe w odniesieniu do ogromnego programu broni biochemicznej armii amerykańskiej, który jest bezsprzecznie zarówno zjadliwie obraźliwy w naturze, jak i zdecydowanie największy w historii świata – o rzędy wielkości, i który w niemałej części został zlecony innym narodom, poza zasięgiem wzroku i umysłu.

 

Przez ostatnie dwie dekady byliśmy (i nadal jesteśmy) zalewani artykułami zachodnich mediów o zapasach broni chemicznej lub biologicznej w Iraku, Libii i Syrii – z których wiele okazało się śmieciami – ale ani słowa o zapasach USA, które były tysiące razy większe zarówno pod względem ilości, jak i śmiertelności.

 

Różne narody “osi zła” zostały oskarżone o użycie części tego arsenału w wojnach regionalnych, ale zachodnie media konsekwentnie ignorowały ogromne użycie broni chemicznej, biologicznej i radioaktywnej używanej w Afganistanie, Zatoce Perskiej i Iraku – i przez Izrael przeciwko niewinnej populacji palestyńskiej.

 

Jesteśmy wielokrotnie informowani w przerażającym tonie o możliwości opracowania przez Koreę Północną broni biologicznej, ale rząd USA nadal kłamie o własnej dewastacji tego samego kraju z szeroką gamą biologicznych patogenów.

 

Iran jest regularnie oskarżany o posiadanie takich zdolności, ale nigdy nie wspomina się o amerykańskim arsenale i setkach światowych ośrodków badawczych i produkcyjnych. Czas przestać udawać.

 

Prawdopodobnie prawdą jest, że większość, jeśli nie prawie wszystko, tego, czego wojsko USA dowiedziało się o broni chemicznej, biologicznej i eksperymentach na ludziach, pochodziło od Japończyków, a nie od Niemców. I to było bardzo prawdopodobne odkrycie ogromnej “skarbnicy” japońskich danych z jednostki 731 Ishii w Harbinie w Chinach, które dały armii amerykańskiej impuls do rozpoczęcia na poważnie własnych programów broni biologicznej i tajnych testów czynników biologicznych na populacji amerykańskiej. Był to również powód, dla którego w 1947 roku ówczesny prezydent Truman wycofał z Senatu USA propozycje przestrzegania protokołów genewskich. Amerykanie nie zamierzali wyrzucić tego wielkiego skarbu po tym, jak dopiero co go odkryli.

 

Mit terrorystycznej broni biologicznej

 

 

Jedną z naprawdę irytujących cech zachodniego zalewu artykułów na ten temat są ciągłe, nieinteligentne i wprowadzające w błąd ostrzeżenia o “atrakcyjności broni biologicznej dla terrorystów”. Przypuszczam, że każda broń może być atrakcyjna dla prawdziwego terrorysty, ale to twierdzenie jest tak dalekie od prawdziwego świata, że jego zwolennicy powinni zostać zinstytucjonalizowani.

 

Powodem jest oczywiście to, że żadna kolekcja kogokolwiek z dowolnego miejsca nigdy nie miałaby dostępu do takiej broni, a tym bardziej nie wiedziałaby, jak sobie z nią poradzić. Terroryści rzadko są znanymi doktorami z wysokimi poświadczeniami bezpieczeństwa i dostępem do ściśle tajnych i nieprawdopodobnie zabezpieczonych obiektów, które zawierają te patogeny.A nawet jeśli uzyskali dostęp, szanse na to, że którykolwiek z nich będzie wiedział, czego szukać, co wziąć i co z tym zrobić, są w przybliżeniu zerowe.

 

Mieliśmy ten sam problem z nagłym uwolnieniem śmiertelnej pryszczycy w Wielkiej Brytanii, gdzie udowodniono, że patogen pochodzi z brytyjskiego laboratorium rządowego, a następnie został szeroko rozproszony w całym kraju, co spowodowało przymusową eliminację milionów zwierząt. Kiedy dowód pochodzenia stał się publiczny, oficjalna narracja była taka, że niektórzy “anarchiści” przeniknęli do zabezpieczonych przez wojsko laboratoriów w Porton Down i uciekli z patogenami. [2] Co za bzdury. Omówię to szczegółowo w późniejszym rozdziale.

 

Broń biologiczna nie ma nic wspólnego z terroryzmem, ale wszystko z wojowniczymi siłami zbrojnymi, na czele których mamy USA, Izrael i Wielką Brytanię. To o Mossad i CIA musimy się martwić, a nie o jakiegoś zniechęconego Uzbeka z AK-47 i wielkimi ambicjami.

 

Słyszymy te same ostrzeżenia o miniaturowych urządzeniach nuklearnych, jakby były dostępne w sąsiedztwie 7-11. W rzeczywistości jest bardzo niewielu ludzi, nawet w armii amerykańskiej, którzy mieliby nieograniczony dostęp do takich urządzeń, a nawet oni byliby pod strażą z ostrzeżeniami, aby “patrzeć, ale nie dotykać”.

 

Sugerowanie, że terroryści są przedmiotem zainteresowania zaawansowaną technologicznie bronią jakiegokolwiek rodzaju, jest po prostu faszystowskim sianiem strachu, mającym na celu odwrócenie uwagi opinii publicznej od prawdziwych terrorystów, którymi są przerażająco wojownicze narody, takie jak USA i Izrael.

 

W marcu 2015 roku redakcja NYT opublikowała artykuł zatytułowany “Keeping Nuclear Weapons From Terrorists” [3], który był w większości głupią taktyką zastraszania, twierdząc bez żadnych dowodów, że “grupy terrorystyczne poszukują technologii nuklearnej”, i nie pamiętając o tym, że jedynymi tak zwanymi grupami terrorystycznymi istniejącymi dzisiaj są te takie jak Al-Kaida i ISIS, które zostały stworzone przez USA w pierwszej kolejności.

 

Co więcej, te narody posiadające technologię jądrową potrzebowały dziesięcioleci, aby w końcu wyprodukować skuteczną broń z tej technologii, a kraje szukające dziś takiej ochrony obronnej również wymagają dziesięcioleci prac rozwojowych.

 

Ale według NYT grupy terrorystyczne będą w stanie wykorzystać tę technologię i wyprodukować bomby jądrowe w ciągu kilku miesięcy. Zauważ, że artykuł został przypisany do “Rady Redakcyjnej NYT”, co oznacza, że nikt nie chciał umieścić swojego nazwiska w tak głupim dziennikarstwie. Byłoby lepiej dla wszystkich, gdyby New York Times przestał kłamać.

 

Jednak w traktacie opublikowanym w 2007 roku przez Biuro Chirurga Generalnego Departamentu Armii USA[4], starszy redaktor napisał:“Ataki [terrorystyczne] z użyciem czynników [biologicznych] zwykle kończyły się niepowodzeniem. Nawet zaawansowany technicznie program ataku sarinem w Aum Shinrikyo [tokijskie metro w 1995 roku] okazał się porażką, najprawdopodobniej z powodu wyzwań technicznych związanych z konstrukcją skutecznego generatora aerozolu lub innych urządzeń dostarczających. Prawdopodobieństwo, że amatorzy używają domowego sprzętu do skutecznego uruchomienia biologicznej broni masowego rażenia, jest znikome. Terroryści nadal polegają na prostych, ale skutecznych materiałach wybuchowych jako ulubionej broni. Prawdopodobieństwo sukcesu z materiałem jądrowym jest jeszcze bardziej odległe, a Chirurg Generalny miał rację, stwierdzając, że istnieją prostsze i skuteczniejsze sposoby straszenia ludzi. Tylko kilka narodów na świecie zdołało manipulować technologią jądrową, aby faktycznie wyprodukować broń jądrową, i to przy nieograniczonym finansowaniu przez państwo, ale mamy wierzyć, że względna garstka niewykształconych i niewykwalifikowanych, którzy nie potrafią nawet zarządzać technologią podstawowego pocisku kierowanego lub granatnika niekierowanego, jest w stanie zaprojektować, skonstruowanie i dostarczenie zminiaturyzowanej broni jądrowej.

 

Jeśli chodzi o zagrożenie bioterroryzmem, które niektórzy publicyści i media upierają się przy promulgowaniu, jedna z takich osób napisała: “Bioterroryzm nie jest bezpodstawnym zagrożeniem. W 2001 roku w Stanach Zjednoczonych odnotowano kilka ataków wąglika. Listy zawierające zakaźnego wąglika zostały celowo wysłane do biur prasowych i Kongresu USA i spowodowały śmierć pięciu osób. To prawda, ale udowodniono, że wąglik zawarty w tych listach pochodzi z amerykańskich wojskowych laboratoriów broni biologicznej w Fort Detrick, który, o ile mi wiadomo, nie jest obsadzony afgańskimi terrorystami.”

 

Przeanalizujmy argument “terrorystyczny” w innym kierunku. Publiczna narracja dostarczana przez wojsko USA i Biały Dom jest taka, że ogromne i rosnące zbiory surowicy krwi (w celu uzyskania markerów) i DNA służą wyłącznie zwalczaniu terroryzmu, w rzeczywistości głównie lokalizowaniu i zabijaniu domniemanych terrorystów. Rozsądne byłoby pytanie, ilu prawdziwych terrorystów zostało zidentyfikowanych i wysłanych tymi metodami. Szybka odpowiedź brzmi “brak”.

 

O ile mi wiadomo, nie ma żadnych zapisów o tym, by choć jeden terrorysta został zidentyfikowany lub zatrzymany w ten sposób. Ale jak to możliwe? Amerykańskie wojsko wydaje dosłownie miliardy dolarów rocznie na gromadzenie i utrzymywanie zdecydowanie największego takiego programu gromadzenia DNA i surowicy krwi na świecie – wykonywanego wyłącznie w celu identyfikacji i zatrzymania terrorystów – a jednak nie pojawiło się ani jedno udane wydarzenie.

 

Kiedy Obama wysłał swoje drony, by zabijały rodziny w Pakistanie i Afganistanie, zabijano na oślep. Nie przeprowadzono żadnych testów DNA, w których najpierw zidentyfikowano “terrorystę”, namalowano mu na czole, a następnie wysłano drona, aby go znaleźć.

 

Kiedy CIA kontynuuje swój program porywania ludzi, a następnie eksportowania ich do bazy wojskowej w celu torturowania, nikt najpierw nie przeprowadza testu DNA, aby ustalić, kto powinien zostać porwany. W rzeczywistości DNA nie odgrywa żadnej roli w żadnym z tych działań i nie ma żadnego związku z terroryzmem.

 

Podobnie jak w przypadku determinacji NSA, by nielegalnie rejestrować treść każdej komunikacji każdej osoby na ziemi, “terroryzm” w jakiejkolwiek formie nie ma znaczenia dla tej ambicji.

 

Kilka lat temu pojawiły się wielkie obawy, kiedy amerykańscy naukowcy odtworzyli wirusa grypy hiszpanki, który zabił około 50 milionów ludzi w 1918 roku. Spędzili dziewięć lat na tym wysiłku, zanim odnieśli sukces, a teraz duże ilości tego wirusa są przechowywane w laboratorium rządowym o wysokim poziomie bezpieczeństwa w Atlancie w stanie Georgia.

 

Niedawno naukowcy stworzyli zmutowany super-szczep śmiertelnego wirusa ptasiej grypy H5N1, który zrodził obawy w 2005 roku przed globalną pandemią, która może zabić setki milionów. Według ich słów, wyprodukowali coś, co jest “prawdopodobnie jednym z najniebezpieczniejszych wirusów, jakie można stworzyć”, który jest bezpośrednio przenoszony między ludźmi i miałby co najmniej 50% wskaźnik zabijania.

 

Naukowcy od wielu lat zalecają obowiązkowy system oceny ryzyka dla tak zwanych badań “podwójnego zastosowania”, które mogą być potencjalnie niebezpieczne, ale rząd USA konsekwentnie i desperacko atakuje wszelkie sugestie dotyczące takich środków i odmawia współpracy z innymi narodami w monitorowaniu tych badań.

 

Pod koniec 2013 roku ponad 50 najwybitniejszych naukowców na świecie ostro skrytykowało argumenty używane przez Europejskie Towarzystwo Wirusologiczne, profesora Giorgio Palu, aby wyjaśnić i uzasadnić badania prowadzone przez Rona Fouchiera i współpracowników z Erasmus Medical Centre w Rotterdamie[5], [6], którzy opracowują zmutowane odmiany wirusa ptasiej grypy H5N1, które są znacznie bardziej niebezpieczne dla ludzi.

 

Naukowcy napisali, że twierdzenia Palu i naukowców są nieprawdziwe, pełne “błędnych stwierdzeń” i mają na celu uczynienie wirusa w pełni zakaźnym między ludźmi i wyraźnie miały podwójną funkcję cywilno-wojskową, która może być niewłaściwie wykorzystana. Stwierdzili: “Jedynym celem omawianych eksperymentów było wygenerowanie wirusów H5N1, które mogłyby być przenoszone między ssakami tak łatwo, jak sezonowa grypa przez kropelki oddechowe, tj. kaszel i kichanie”.

 

Jesteśmy w sytuacji, w której prawdopodobieństwo globalnego rozprzestrzeniania się … może być katastrofalne”. Ta zaprojektowana grypa może zabić połowę światowej populacji, i to nie przez przypadek. To nie terroryści powinni nas niepokoić, ale psychopatyczne siły stojące za USA i NATO oraz gangsterzy z londyńskiego City.

 

Etniczna broń biologiczna specyficzna dla genu

 

 

Wiele programów broni biologicznej wydaje się niemal dziwacznych w swojej teorii i intencjach, a badania w wielu przypadkach silnie koncentrują się na patogenach specyficznych dla rasy. W roku 2000 wpływowa grupa neokonserwatywnych Amerykanów stworzyła nową organizację o nazwie “Project for the New American Century” i wyprodukowała raport zatytułowany “Rebuilding America’s Defenses” [7], który zawierał radykalne i wojownicze prawicowe ambicje polityczne dla Ameryki.

 

Ich raport nazywa siebie “planem utrzymania globalnego prymatu USA … oraz kształtowanie międzynarodowego porządku bezpieczeństwa zgodnie z amerykańskimi zasadami i interesami”. Jeśli chcecie, aby coś was przeraziło, ludobójcza mentalność tych Amerykanów powinna to zrobić: Ich “plan” stwierdza po części, że: “zaawansowane formy wojny biologicznej, które mogą “celować” w określone genotypy, mogą przekształcić wojnę biologiczną … do politycznie użytecznego narzędzia”.

 

Zwróć uwagę na słowa: biologiczne patogeny zdolne do atakowania określonych ras ludzi jako “politycznie użyteczne narzędzie”. Nie ma sposobu, aby źle zrozumieć intencję. Moralnie zdeformowanymi autorami tego raportu byli Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Paul Wolfowitz, Jeb Bush i Scooter Libby. Amerykańskie eksperymenty z bronią biologiczną przeprowadzono w Camp Detrick, który był głównym obiektem dla takiej broni, a także w Porton Down w Wielkiej Brytanii, gdzie Wielka Brytania rekrutowała ekspertów od broni biologicznej z całego świata.

 

Znaczna część tych programów miała na celu opracowanie genetycznie zmienionych chorób, które dotknęłyby tylko grupy o podobnych cechach DNA, np. Czarnych lub Chińczyków, i najwyraźniej udało im się opracować anty-czarny biologiczny patogen. Miały one być narzędziami depopulacji, bronią wojskową przeznaczoną do użycia przeciwko ubogim na świecie.

 

Już w 1935 roku Stany Zjednoczone rozpoczęły masowy program broni biologicznej w Fort Detrick w stanie Maryland, a w 1951 roku armia amerykańska zanieczyściła Norfolk Naval Supply Center w Wirginii kilkoma rodzajami zakaźnych bakterii wybranych, ponieważ uważano, że czarni są bardziej podatni niż biali. Były.

 

W 1952 roku wojsko przeprowadziło podobny eksperyment na lotnisku narodowym w Waszyngtonie, z patogenem, który kilka lat później okazał się powodować powszechne zatrucia krwi i problemy z oddychaniem, głównie wśród czarnych. Jakiś czas później wojsko przeprowadziło kolejny test patogenów specyficznych dla rasy, tym razem odmiany grzybów, która wystawiła amerykańskich czarnych na potencjalnie śmiertelny biologiczny stymulant.

 

A w Przeglądzie Wojskowym z listopada 1970 r.[8[9] stwierdzono, że armia USA “intensyfikuje rozwój broni etnicznej” zaprojektowanej w celu“selektywnego namierzania i eliminowania określonych grup etnicznych, które są podatne z powodu różnic genetycznych i różnic w DNA”.

 

W 1980 roku USA wysłały statek z Florydy na Kubę z misją “przewiezienia zarazków na Kubę, aby użyć ich przeciwko Sowietom”[10] i nie był to pierwszy raz, kiedy USA zaangażowały się w urojenia takiej rasistowskiej broni.

 

Był też intensywnie tajny (ale później odkryty i szeroko nagłośniony) Projekt Wybrzeże w Afryce Południowej[11] [12[13] zaprojektowany wspólnie przez Amerykanów, brytyjskich i chazarskich Żydów z City of London, bardzo wspomagany przez żydowskich biotechników izraelskich, którego zadaniem było stworzenie genetycznie zmodyfikowanej broni do atakowania tylko czarnej populacji kraju i opracowania szczepionki blokującej ludzką płodność u czarnych. Relacje medialne jednogłośnie obwiniają za to “południowoafrykański reżim apartheidu”, ale te twierdzenia są fałszywe. Prawie na pewno byli to chazarscy Żydzi, pracujący poprzez swój uwięziony “reżim apartheidu” w Afryce Południowej, którzy byli odpowiedzialni za tę parodię.

 

To właśnie to odkrycie doprowadziło do dziwnej śmierci brytyjskiego mikrobiologa, dr Davida Kelly’ego [14] [15][16], która, choć twierdziła, że była samobójstwem, pozostawiła wielu obserwatorów przekonanych, że komisja brytyjskiego parlamentu powołana do zbadania jego śmierci była w rzeczywistości rozpaczliwym tuszowaniem faktów, które mogłyby wplątać wysokich rangą brytyjskich i amerykańskich urzędników.

 

W 2004 roku brytyjski Guardian doniósł, że Brytyjskie Stowarzyszenie Medyczne uważało, że broń biologiczna zaprojektowana do atakowania pewnych grup etnicznych jest możliwa, i stwierdził, że leczenie określonych chorób może być również stosowane do celów wojskowych. Mniej więcej w tym samym czasie Międzynarodowy Czerwony Krzyż stwierdził w gazecie, że “potencjał do atakowania konkretnej grupy etnicznej za pomocą czynnika biologicznego prawdopodobnie nie jest daleko” i powiedział, że “nie jest to produkt wyobraźni MKCK”, ale pogląd “niezliczonych niezależnych i rządowych ekspertów”.

 

W 2012 roku magazyn Atlantic opublikował artykuł zatytułowany “Hacking the President’s DNA”, powtarzając te opinie ekspertów[17], stwierdzając, że “konkretny wirus, który atakuje osoby z określoną sekwencją DNA, jest w niedalekiej przyszłości możliwy” i być może może może zaatakować pojedynczą osobę (taką jak przywódca polityczny) w populacji. Ich stwierdzenia były prawdziwe, ale daleko w tyle, ponieważ aktywne badania w tej dziedzinie przynosiły co najmniej ograniczone wyniki od 1940 lub 1950 roku.

 

W 2006 roku Brytyjskie Stowarzyszenie Medyczne ostrzegło świat, że budowa broni genetycznej “zbliża się do rzeczywistości” i że wkrótce będzie możliwe skonstruowanie “bomb genetycznych” zawierających wąglika lub dżumę, które aktywują się “tylko wtedy, gdy geny wskażą, że zarażona osoba pochodzi z określonej grupy”. W swoim raporcie zatytułowanym Biotechnologia, broń i ludzkość II[18] stwierdzono, że “Dane genomu w publicznych bazach danych ujawniły, że istnieją setki, a może tysiące sekwencji docelowych dla broni etnicznej. Wygląda na to, że etniczna specyficzna broń biologiczna może rzeczywiście stać się możliwa w najbliższej przyszłości. Kilka lat wcześniej ta sama grupa medyczna odrzuciła ten pomysł, ale teraz twierdzi, że zgromadzono o wiele więcej wiedzy, że możliwości są teraz nieuchronne. Stwierdzono również, że jedną z technik specyficznych dla rasy może być wykorzystanie interferencji RNA do wyłączenia ważnych genów w docelowej populacji, co może “siać spustoszenie” w społeczeństwie.

 

Wielu pisarzy i naukowców wskazywało, że zainteresowanie armii USA bronią biologiczną specyficzną dla rasy nie jest jakąś czczą “teorią spiskową”, ale jest celem wyszczególnionym w publicznych dokumentach wojskowych. W rzeczywistości raport w magazynie Jane’s Military w czerwcu 1997 roku cytował sekretarza obrony USA Williama Cohena, który stwierdził, że stworzenie było bliskie “pewnych rodzajów patogenów, które byłyby specyficzne etnicznie, aby mogły wyeliminować pewne grupy etniczne. Społeczność naukowa jest bardzo bliska możliwości wyprodukowania “takiej broni”[19] Raport londyńskiego Sunday Times stwierdził, że “wysokie rangą zachodnie źródło wywiadowcze potwierdziło, że Izrael jest jednym z krajów, które Cohen miał na myśli”[20] [21] [22]“Biorąc pod uwagę wszystkie badania genetyczne i testy wojny biologicznej, które wyciekły do mediów w ostatnich latach, i zakładając, że zdecydowanie większa część nie wyciekła, istnieje znaczny powód do podejrzeń, nieufności i strachu o przyszły przebieg całej tej pracy.”

 

Z pewnością każdego roku w laboratoriach powstaje więcej wirusów i więcej śmiertelnych wirusów, wiele z nich, jeśli nie większość, dzięki wsparciu i finansowaniu z Departamentu Obrony USA. Niektóre z nich, biorąc pod uwagę skuteczny system dostarczania, mogą z łatwością eksterminować 50% populacji kraju w ciągu kilku miesięcy lub nawet krócej.

 

Brytyjski Guardian opublikował raport w czerwcu 2008 roku [23] stwierdzający, że w samej Wielkiej Brytanii ponad 250 000 naukowców pracowało z niebezpiecznymi patogenami, że co najmniej dziesięć laboratoriów było wyposażonych do radzenia sobie z najbardziej niebezpiecznymi i śmiertelnymi z nich, a kolejne 600 pracowało z wtórnym poziomem śmiertelności. Otwarcie martwi się wypadkami związanymi z uwalnianiem tych patogenów do społeczeństwa, ale wypadki w żadnym wypadku nie są głównym problemem. Stany Zjednoczone są pod tym względem znacznie gorsze niż Wielka Brytania, zwłaszcza że wojsko tak aktywnie poszukuje biologicznych patogenów o zdolności masowego rażenia i ma praktycznie nieograniczone finansowanie.

 

W 2012 roku odkryliśmy, że japoński profesor Yoshihiro Kawaoka z University of Wisconsin w Madison w USA stworzył odmianę ptasiej grypy H5N1, która może bez wysiłku przenosić się wśród ludzkiej populacji, tworząc prawie doskonałą i doskonale śmiercionośną broń biologiczną. [24[25] Ta stworzona w laboratorium odmiana może niemal natychmiast wywołać krajową lub światową pandemię, która byłaby szczególnie śmiertelna, ponieważ około 50% osób zarażonych wirusem umiera w ciągu kilku dni. Najwyraźniej Kawaoka stworzył hybrydowy szczep grypy, łącząc ptasią grypę H5N1 z wirusem świńskiej grypy, który spowodował pandemię w 2009 roku, izolując mutacje, które pozwoliły wirusowi łatwo rozprzestrzeniać się między ludźmi. Bronił swojej pracy, głupio twierdząc, że jest ona “ważna dla gotowości na pandemię”, ale stworzenie śmiertelnej choroby syntetycznej nie jest konieczne, aby pomóc nam bronić się przed naturalnie występującymi i znacznie mniej śmiertelnymi wirusami.

 

Kilka lat temu naukowcy stworzyli niezwykle śmiertelnego wirusa hybrydowego, który łączył ludzki i małpi HIV, który zawierał wszystkie ludzkie geny interleukiny, które naturalnie tłumią wszystkie ludzkie odpowiedzi immunologiczne przeciwko wirusom.Naukowcy z Australii stworzyli genetycznie zmodyfikowany mysi wirus, który zabił 100% swoich ofiar po prostu poprzez wprowadzenie genu interleukiny, który tłumił wszystkie odpowiedzi immunologiczne na wirusa. [26] Aby zwiększyć śmiertelność, wstawili do nasion GM inne białka, które działały, aby zabić ponad połowę myszy, które zostały zaszczepione przeciwko temu konkretnemu wirusowi.

 

A to oznacza, że dzisiejsi naukowcy mogą nie tylko stworzyć wirusa, który eksterminuje całą populację, ale może wpleść w tego wirusa dodatkową materię, która nawet pokona wcześniejsze szczepienia. Proces ten jest całkowicie wojskowy: w każdym ataku na wroga pierwszym celem wojskowym jest to, co nazywamy “tłumieniem obrony”. Innymi słowy, najpierw niszczymy zdolność wroga do obrony; Następnie atakujemy, gdy jest bezradnyI to jest właśnie filozofia zawarta w tych nowych wirusach laboratoryjnych. Nie są one tworzone do badań cywilnych; ich funkcja jest całkowicie wojskowa, a przynajmniej skierowana na marzenia ludzi takich jak WHO, Fundacja Rockefellera i oczywiście nasi chazarscy przyjaciele żydowscy bankierzy w londyńskim City.

 

Sami naukowcy przyznają, że ich twory są potencjalnie śmiertelne dla ludzkości, ale głównym powodem, dla którego rozwodzę się nad tym tematem, jest związek tych badań nad patogenami z genetycznie zmodyfikowanymi nasionami i roślinami. [27] Rząd USA i wojsko, Big Pharma, amerykańskie media i inni apologeci chwalą potencjał roślin GMO do “produkcji” naturalnych lub syntetycznych leków. Na przykład nasiona GM mogą potencjalnie zawierać elementy budulcowe kwasu acetylosalicylowego, a aspiryna jest następnie niedroga i wygodnie ekstrahowana z roślin. To może się zdarzyć, ale to tylko dobra wiadomość. Złą wiadomością jest to, że wszystko można połączyć z nasionami GMO, dlatego to Departament Obrony USA sfinansował jego badania i tworzenie. W tym kontekście wspomniane powyżej interleukiny są już produkowane w zakładach GMO, a rzeczywiste próby polowe przeprowadzono w USA.

 

Niebezpieczeństwa są oczywiście oczywiste. Prawie każdy patogen, taki jak HIV, H5N1 i wiele innych, można połączyć w wiele rodzajów nasion GMO, które mogą eksterminować populację wroga bez konieczności rozpoczynania wojny strzeleckiej. Jednym z tych nowych tworów jest wprowadzenie interleukin do nasion GMO, co byłoby dokładnie “tłumieniem obrony”, o którym wspomniałem powyżej – eliminując zdolność wroga do przeciwdziałania pandemii, nawet jeśli naród miałby skuteczną szczepionkę przeciwko tej chorobie. Ale nawet zanim to nastąpi, genetycznie zmodyfikowane uprawy polowe mają paskudny zwyczaj wnoszenia swojego DNA poprzez działania owadów i ptaków, a także naturalne kombinacje wynikające z jednoczesnego narażenia roślin. Szczególnie przerażające jest to, że te badania, próby terenowe i wyniki prowadzone przez firmy GM, takie jak Monsanto, są przeprowadzane całkowicie w tajemnicy i żadne informacje nigdy nie są podawane do wiadomości publicznej. Istnieje wiele powodów, by obawiać się, że uprawy GMO produkują nie tylko farmaceutyki, ale także zjadliwe patogeny o celach wojskowych i politycznych.

 

Wygląda na to, że Stany Zjednoczone zaangażowały entuzjastyczną współpracę Brytyjczyków w te wysiłki, CIA od dziesięcioleci ściśle współpracowała z medycznymi psychopatami w brytyjskim Frankenstein Institution, znanym również jako Porton Down. A Brytyjczycy, podobnie jak Amerykanie, często aranżowali “przypadkową” śmierć każdego członka personelu, który rozwijał sumienie lub groził rozmową z mediami.

 

Według doniesień medialnych, Porton Down było źródłem ściśle tajnego projektu stworzonego i prowadzonego głównie przez Żydów dla reżimu apartheidu w Południowej Afryce, o kryptonimie Project Coast, którego zadaniem było stworzenie genetycznie zmodyfikowanej broni w celu wyeliminowania jak największej części czarnej populacji kraju, a następnie opracowania szczepionki blokującej płodność u czarnych, więc ci, którzy przeżyli, staliby się bezpłodni, a czarna Republika Południowej Afryki stałaby się biała.

 

Jednym z wybitnych naukowców aktywnych w tym projekcie był brytyjski mikrobiolog, dr David Kelly, który doświadczył niezwykle dziwnej śmierci, którą uznano – jak prawie wszystkie – za samobójstwo. Jednak okoliczności sprawiły, że wielu obserwatorów było przekonanych, że Kelly został zabity w desperackim posunięciu, aby zapobiec ogromnemu skandalowi, który wplątałby zarówno brytyjskich, jak i amerykańskich wysokich rangą urzędników w dziki i rasowy plan eliminacji niechcianych ludzi.

 

James Corbett napisał w artykule na temat The Corbett Report z 1 maja 2009 r.[28]

 

Chociaż pełny zakres amerykańskich badań nad bronią biologiczną pozostaje utajniony, powszechnie wiadomo, że amerykańskie wojsko już eksperymentowało z bronią biologiczną specyficzną dla rasy co najmniej od 1970 r., technologią, o której wiedział, że posiada rząd apartheidu w RPA i którą Izrael rozwijał w ostatniej dekadzie. Nie trzeba wiele wyobraźni, aby wyobrazić sobie, dlaczego te dwa rządy byłyby zainteresowane tą technologią, ale może być zaskakujące dowiedzieć się, że rząd amerykański nie tylko opracowuje broń biologiczną specyficzną dla rasy, ale że kluczowi urzędnicy rządowi opowiadają się za jej wykorzystaniem jako sposobu na dalszą amerykańską politykę zagraniczną.

 

Chciałbym przypomnieć tutaj słowa naszego dynamicznego i zdeprawowanego duetu, Batmana i Robina genetycznej broni biologicznej, a mianowicie Rumsfelda i Cheneya, w ich rozprawie PNAC, że “Zaawansowane formy wojny biologicznej, które mogą “celować” w określone genotypy, mogą przekształcić wojnę biologiczną … do politycznie użytecznego narzędzia”. Jakiego jeszcze dowodu potrzebujesz?

 

Broń biologiczna wymierzona w Chiny

 

 

Niepokojące jest to, że w wielu krajach pojawiają się uporczywe twierdzenia ze źródeł naukowych, że Stany Zjednoczone zbierają chińskie geny w celu włączenia ich do specyficznej dla genu broni biologicznej. Jak zobaczymy, istnieje wiele uzasadnień dla podejrzeń w tej sprawie, w tym mocne dowody na to, że różne niedawne choroby pojawiające się w Chinach wydawały się prawie na pewno mieć pochodzenie laboratoryjne, a jeden z urzędników chińskich sił powietrznych kategorycznie stwierdził, że kilka chorób, w tym wybuch grypy H7N9, zostało zaprojektowanych przez USA jako broń biologiczna specyficzna dla genu. Biorąc pod uwagę mocne dowody, trudno jest z miejsca odrzucić te twierdzenia, a na pewno nie brakuje dowodów na zakrojone na szeroką skalę amerykańskie wysiłki w celu zebrania chińskiego DNA. Odsyłam was do dobrze udokumentowanych “badań” Tufts i Uniwersytetu Harvarda, które zostały nielegalnie wykonane w Chinach. [29[30]

 

Artykuł Brytyjskiego Stowarzyszenia Medycznego, o którym mowa powyżej, ujawnił, że laboratoria kryminalne FBI w USA, wykonując rutynową pracę, “natknęły się na markery genetyczne specyficzne dla czarnych, białych, Latynosów i rdzennych Amerykanów; [i że] te same znaczniki odkryto u Palestyńczyków, odróżniając ich od Izraelczyków. W artykule na temat wirusa ptasiej grypy w sierpniu 2013 roku, Susanne Posel [31] napisała, że brytyjscy i chińscy naukowcy odkryli wariant genetyczny wspólny dla Chińczyków, który czyni ich bardziej podatnymi na świńską grypę, najwyraźniej około 25% Chińczyków ma ten wariant genu, który jest również wspólny dla Japończyków i Koreańczyków.[32[33]

 

W 2012 roku The PLA Daily, China National Defense, opublikował artykuł ujawniający silne podejrzenie, że amerykańskie uniwersytety i naukowcy zbierali geny etnicznych Chińczyków w celu opracowania etnicznej broni biologicznej, omawiając pewne dowody na ściśle tajny projekt wojskowy z udziałem dużej liczby amerykańskich niewojskowych organizacji pozarządowych i innych amerykańskich organizacji w Chinach, w dużej mierze pod pretekstem “asystowania” w badaniach medycznych lub pomagania w kontrolowaniu AIDS. Istnieje oczywiście obawa, że armia amerykańska, która nigdy nie ukrywała swojego pragnienia posiadania takiej broni, ma nadzieję na opracowanie patogenów i nasion GMO, które zmutują strukturę genetyczną pewnych grup rasowych – do których zdecydowanie należą Chińczycy. W raporcie stwierdzono, że Stany Zjednoczone opracowały już pewną broń genetyczną skierowaną do ras afrykańskich i bliskowschodnich, które wykorzystywały wirusy wszczepione w drożdże winiarskie, które infekowałyby określone populacje.

 

I oczywiście, żydowskim neokonserwatystom z New York Timesa udało się obrócić to o 180 stopni i snuć historię o tym, jak Chiny zbierały DNA “zarówno legalnymi, jak i nielegalnymi środkami” do produkcji broni biologicznej. [34[35] Nie tylko to, ale Chiny przeprowadziły “testy” na własnej armii, nie tylko pod kątem broni biologicznej, ale także w celu stworzenia “biologicznie ulepszonych superżołnierzy”. [36] Redaktorzy i felietoniści naprawdę muszą przestać kłamać.

 

Osobista broń biologiczna

 

 

Osobista broń biologiczna zdecydowanie była w życzeniach i nadziejach Departamentu Stanu USA i wojska od dłuższego czasu, ale wydaje się, że cała praca nad ludzkim genomem i zbieranie DNA mogą pewnego dnia się opłacić. W listopadzie 2012 roku “The Atlantic” opublikował artykuł zatytułowany “Hacking the President’s DNA”[37], który zaczynał się od tego: “Rząd USA potajemnie zbiera DNA światowych przywódców i … Te genetyczne plany mogą dostarczyć kompromitujących informacji. W niedalekiej przyszłości mogą również zapewnić coś więcej – podstawę do stworzenia spersonalizowanej broni biologicznej, która może obalić prezydenta i nie pozostawić śladu. W artykule zauważono, że dostępne stają się spersonalizowane terapie genowe, które “celują w komórki, które różnią się tylko jedną – rzadką – zmiennością genetyczną w stosunku do otaczających komórek lub osobników, oczywistym wnioskiem jest to, że spersonalizowana broń biologiczna może być ukierunkowana na te same rodzaje komórek.

 

Na początku i w połowie lat 1990. pojawiły się doniesienia medialne, o tym, jak pamiętam, o urzędnikach z Wright Research Laboratory Sił Powietrznych USA, które ma budżet badawczy liczony w miliardach dolarów i odnosiło się do rzeczy takich jak “integracja systemów ludzkich”. Termin ten prawdopodobnie mógł oznaczać cokolwiek chciałeś, ale ci ludzie poważnie dyskutowali o tym, co moim zdaniem nazywali “chemicznymi bombami feromonowymi”, które zawierałyby substancje chemiczne, które mogłyby zdecydowanie wpłynąć na zachowanie jednostki, wywołując poważny alarm, paranoję, agresję lub jawne zachowania seksualne, a tym samym umieszczając konkretną osobę skutecznie pod kontrolą, przynajmniej tymczasowo, mistrza marionetek.

 

Żebyście nie mieli pokusy wmawiania sobie, że to kolejna głupia teoria spiskowa, nie zapominajmy zbyt szybko o wkładzie Hillary Clinton w taki właśnie wysiłek. Światowe media miały krótką falę podniecenia w 2009 roku, kiedy Wikipedia ujawniła 29-stronicowy dokument Departamentu Stanu USA autorstwa Hillary Clinton, zatytułowany “National Human Intelligence Collection Directive”, który został wysłany do ambasad i konsulatów USA na całym świecie, do amerykańskiego personelu w ONZ, a także do zespołu agentów NSA przebranych za dyplomatów, którzy stacjonują na stałe w ONZ. Wszystkie powiadomione osoby zostały poinstruowane, aby zebrać długą listę informacji o wszystkich zagranicznych przywódcach i personelu dyplomatycznym z prawie każdego kraju, listę zawierającą próbki DNA.[38[39]

 

W przypływie publicznego oburzenia rząd USA zareagował zdumiewającymi kłamstwami typu “czarne jest białe”. Sekretarz prasowy Białego Domu Robert Gibbs gładko (i tak głupio) ogłosił światu, że “amerykańscy dyplomaci nie angażują się w szpiegostwo”, po tym, jak świat właśnie przeczytał 29 stron instrukcji Departamentu Stanu USA dla wszystkich amerykańskich dyplomatów, aby angażowali się w szpiegostwo. Prezydent Obama nie był lepszy, głosząc obraźliwie głupie kłamstwo, że ani on, ani NSA, ani Departament Obrony nie mają “interesu w robieniu czegokolwiek innego niż upewnienie się, że możemy zapobiec atakowi terrorystycznemu”. Nie było od razu jasne, a Obama odmówił zajęcia się tą kwestią, w jaki sposób zbieranie DNA Władimira Putina lub odcisków palców Angeli Merkel, a nawet DNA od każdego światowego przywódcy i dyplomaty, zapobiegnie terroryzmowi.

 

Ten program zbierania DNA koncentrował się na prawie każdej części świata, z niepokojącym szczególnym naciskiem na Palestynę, domagając się DNA całego personelu Autonomii Palestyńskiej w Gazie, na Zachodnim Brzegu i wszędzie indziej, informacji, które byłyby interesujące i użyteczne tylko dla Izraela. Departament Stanu odmówił odpowiedzi na pytania o cel i potencjalne wykorzystanie tych informacji, a brytyjski Guardian zauważył, że trudno jest zrozumieć, “w jaki sposób dyplomaci mogliby uzasadnić uzyskanie próbek DNA”.

 

*

Teksty Romanoffa zostały przetłumaczone na 32 języki, a jego artykuły opublikowane na ponad 150 obcojęzycznych stronach internetowych z wiadomościami i polityką w ponad 30 krajach, a także na ponad 100 platformach anglojęzycznych. Larry Romanoff jest emerytowanym konsultantem ds. zarządzania i biznesmenem. Zajmował wysokie stanowiska kierownicze w międzynarodowych firmach konsultingowych i był właścicielem międzynarodowej firmy importowo-eksportowej. Był profesorem wizytującym na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju, prezentując studia przypadków w sprawach międzynarodowych starszym klasom EMBA. Pan Romanoff mieszka w Szanghaju i obecnie pisze serię dziesięciu książek ogólnie związanych z Chinami i Zachodem. Jest jednym z autorów nowej antologii Cynthii McKinney “When China Sneezes”. (Rozdział 2 – Radzenie sobie z demonami).

Jego pełne archiwum można zobaczyć na stronie

https://www.bluemoonofshanghai.com/ + https://www.moonofshanghai.com/

Można się z nim skontaktować pod adresem: 2186604556@qq.com

*

NOTATKI

[1] Raport Komitetów Obrony Biologicznej Pentagonu z 1948 r., 1941-1948

https://web.archive.org/web/20130121162727/http://www7.nationalacademies.org/archives/cbw.html

[2] Pryszczyca w Zjednoczonym Królestwie

https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/4899/embed/#?secret=IM3yIANiLo#?secret=uThnhQ2VCm

[3] Trzymanie broni jądrowej z dala od terrorystów

https://www.nytimes.com/svc/oembed/html/?url=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2F2016%2F03%2F28%2Fopinion%2Fkeeping-nuclear-weapons-from-terrorists.html#?secret=iLyUXgjv3c

[4] Medyczne aspekty wojny biologicznej

https://ia601007.us.archive.org/21/items/BioBook4/Bio%20Book%204.pdf

[5] Kontrowersyjne eksperymenty, które mogą sprawić, że ptasia grypa będzie bardziej ryzykowna, gotowe do wznowienia

https://www.science.org/content/article/exclusive-controversial-experiments-make-bird-flu-more-risky-poised-resume

[6] Naukowiec wyjaśnia, dlaczego stworzył zabójczego wirusa

https://www.nbcnews.com/video/scientist-explains-why-he-created-killer-virus-44566595723

[7] Odbudowa obrony obu Ameryk

https://ia803100.us.archive.org/32/items/RebuildingAmericasDefenses/RebuildingAmericasDefenses.pdf

[8] Military Review, listopad 1970

https://cgsc.contentdm.oclc.org/digital/collection/p124201coll1/id/590

[9] Broń etniczna

https://www.armyupress.army.mil/Special-Topics/Future-Warfare-Writing-Program/Non-Fiction/Ethnic-Weapons/

[10] Kuba, lata 1959-1980: Niewybaczalna rewolucja

https://williamblum.org/chapters/killing-hope/cuba

[11] Projekt Wybrzeże

https://en.wikipedia.org/wiki/Project_Coast

[12] Projekt Wybrzeże: Program Broni Chemicznej i Biologicznej apartheidu

https://www.unidir.org/publication/project-coast-apartheids-chemical-and-biological-warfare-programme

[13] Nie wolno zapominać o okropnościach programu broni chemicznej i biologicznej państwa apartheidu.

https://issafrica.org/iss-today/why-project-coast-still-matters

[14] “KILLING KELLY” Film dokumentalny George’a Gallowaya

https://wrp.org.uk/features/killing-kelly-a-documentary-by-george-galloway/embed/#?secret=sVKimTv1vk#?secret=PdyQcIU0ce

[15] Dr David Kelly: Zbadano kontrowersyjną śmierć

https://www.bbc.com/news/uk-13716127

[16] Dr David Kelly: 10 lat później śmierć naukowca pozostaje nierozwiązana dla niektórych

https://www.theguardian.com/politics/2013/jul/16/david-kelly-death-10-years-on

[17] Hakowanie DNA prezydenta

https://www.theatlantic.com/magazine/archive/2012/11/hacking-the-presidents-dna/309147/

[18] Brytyjskie Stowarzyszenie Medyczne – Biotechnologia, Broń i Ludzkość II

https://www.reteccp.org/primepage/2020/virus20/weaponsnhumanity.pdf

[19] Izrael planuje “etniczną” bombę, gdy Saddam się zapada

https://homepages.uc.edu/~chengy/times.html

[20] Izrael opracowuje “bombę etniczną” dla zwiększenia arsenału broni biologicznej

https://codoh.com/library/document/israel-is-developing-ethnic-bomb-for-growing/en/

[21] Diaboliczna broń genetyczna Izraela wymierzona jest w Arabów

https://crescent.icit-digital.org/articles/israel-s-diabolical-genetic-weapons-target-arabs

[22] Etniczna broń Izraela?

https://www.wired.com/1998/11/israels-ethnic-weapon/

[23] Śmiertelne laboratoria wąglika w Porton Down są zbyt stare dla bezpieczeństwa, mówią posłowie

https://www.theguardian.com/science/2008/jun/25/medicalresearch.footandmouth

[24] Artykuł o zmutowanej grypie zostaje wreszcie opublikowany, ujawnia potencjał pandemiczny dzikich wirusów

https://www.nationalgeographic.com/science/article/mutant-flu-kawaoka-paper

[25] Kontrowersyjne eksperymenty, które mogą sprawić, że ptasia grypa będzie bardziej ryzykowna, gotowe do wznowienia

https://www.science.org/content/article/exclusive-controversial-experiments-make-bird-flu-more-risky-poised-resume

[26] Inżynieria genetyczna Superwirusy

https://www.i-sis.org.uk/isisnews/i-sisnews9-10.php

[27] Genetycznie zmodyfikowane nasiona: pomyślane jako broń

https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/genetically-modified-seeds-conceived-as-a-weapon-part-iii-february-11-2020/embed/#?secret=kcPgn6MSkg#?secret=JtfW7SQlqr

[28] Raport Corbetta – Odcinek 111 – Krótka historia wojny biologicznej

https://archive.org/details/TheCorbettReport-Episode111-ABriefHistoryOfBiowarfare

[29] Oszukańcze chińskie wykorzystywanie DNA przez Uniwersytet Harvarda

https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/4252/embed/#?secret=hi1RZ459xI#?secret=x4qeqI7anH

[30] Fałszywy chiński “eksperyment” złotego ryżu Tufts University

https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/4517/embed/#?secret=shyhEXi7qa#?secret=N6oW5jhVas

[31] Badanie: Chińska genetyka powoduje, że stają się podatne na świńską grypę

[32] Wariant genetyczny związany ze świńską grypą

https://www.bostonglobe.com/news/science/2013/01/30/genetics-may-explain-severe-flu-chinese-people/aEFGtc4hzp55JEULEORAgK/story.html

[33] Naukowcy identyfikują wariant genu związany ze świńską grypą u Chińczyków Han

https://www.asianscientist.com/2013/02/health/gene-variant-linked-to-severe-flu-han-chinese-022013/

[34] USA ostrzegają przed wysiłkami Chin na rzecz gromadzenia danych genetycznych

[35] USA mogą zbierać chińskie geny do broni biologicznej: raport wojskowy

https://www.sott.net/article/396115-US-may-be-collecting-Chinese-genes-for-bioweapons-Military-report

[36] Chiny przeprowadziły testy na ludziach, aby stworzyć biologicznie ulepszonych superżołnierzy, mówi wysoki urzędnik USA

https://www.nbcnews.com/politics/national-security/china-has-done-human-testing-create-biologically-enhanced-super-soldiers-n1249914

[37] Hakowanie DNA prezydenta

https://www.theatlantic.com/magazine/archive/2012/11/hacking-the-presidents-dna/309147/

[38] Amerykańscy dyplomaci szpiegowali kierownictwo ONZ

https://www.theguardian.com/world/2010/nov/28/us-embassy-cables-spying-un

[39] USA zwiększają rolę dyplomatów w szpiegostwie

*

Niniejszy dokument może zawierać materiały chronione prawem autorskim, których wykorzystanie nie zostało wyraźnie autoryzowane przez właściciela praw autorskich. Treści te są udostępniane zgodnie z doktryną dozwolonego użytku i służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym. Treści te nie są wykorzystywane do celów komercyjnych.

Prawa autorskie © Larry Romanoff, Księżyc Szanghaju, Niebieski Księżyc Szanghaju2023

 

Opublikowano za: https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/12634/