POLSKI — LARRY ROMANOFF: Żydzi i rewolucje

Żydzi i rewolucje

Przez Larry Romanoff, September 12, 2022

Źródło / Source: https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/8184/

 Tłumaczył / Translated by: FMforLXM – (Bitomat)

 

CHINESE   ENGLISH   FRENCH  ROMANIAN   POLSKI   PORTUGUESE

 

Wprowadzenie

 

Znaczna część tak zwanej “historii”, której uczono nas w szkołach, nie była tak dokładna, jak moglibyśmy sądzić. W szczególności wydawcy książek, z przebiegłością, zdołali wyeliminować wiele najważniejszych informacji niezbędnych do prawdziwego zrozumienia świata, w którym żyjemy. Po wyeliminowaniu około 50% kluczowych faktów, znaczna część pozostałych, które zostały nam przedstawione, jest fałszywa. Co gorsza, udało im się skonstruować oderwaną narrację historyczną składającą się z bajtów dźwiękowych, które wydają się niepowiązane, a tym samym uniemożliwiają nam połączenie niezbędnych kropek, aby zobaczyć ogólny obraz tego, jak naprawdę jest (lub było). Co gorsza, nasi nauczyciele, wykształceni w tym samym systemie, sami nie znają większości kluczowych faktów. W tym eseju postaram się przedstawić kilka głównych fragmentów ważnego segmentu naszej historii, aby można było dokonać powiązań i dostrzec obraz jako całość.

 

W przeciwieństwie do naszych propagandowych tekstów historycznych, rewolucje rzadko wynikały ze “spontanicznego spalenia porządku społecznego”, jak ktoś napisał. Najczęściej zapałka jest zapalana przez jakąś “tajną agencję, która ukrywa się w zacienionych sanktuariach pewnych form masonerii”, która nieuchronnie ma “wyraźnie żydowskie” pochodzenie. Nasza zapisana historia w każdym przypadku pomijała tożsamość etniczną inicjatorów i głównych graczy i, z kilkoma wyjątkami (przede wszystkim Francja i Rosja), całkowicie pogrzebała fakt tych rewolucji. Kraje europejskie miały dwie fale rewolucji w odstępie około 100 lat, mające na celu obalenie monarchii, ale to był dopiero początek. Niewielu zdaje sobie dziś sprawę z tego, że ruch komunistyczny był w mniejszym lub większym stopniu dziełem żydowskim, mającym na celu wspieranie rewolucji nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Mieliśmy Trockiego i Lenina w Rosji, żydowskie loże masońskie we Francji, udany zamach stanu w Mongolii, Belę Kuna na Węgrzech, Różę Luksemburg w Niemczech, próby rewolucji komunistycznych w USA (Emma Goldman) i Kanadzie, Chinach (Voitinsky), Bettelheim (Austria) i wiele innych.

 

Trochę tła historycznego

 

Poniższe akapity są skróconym fragmentem wcześniejszego artykułu zatytułowanego “Czas zniszczyć demokrację – część 1 – Geneza”. (1)

 

Większość ludzi wie, że Żydzi przez stulecia byli wielokrotnie wypędzani z narodu po narodzie, przynajmniej przez ostatnie 700 lub 800 lat, przy czym wypędzenia często miały miejsce co około 50 lat. Jest to dobrze udokumentowane, ale interesujące jest to, że nikt nie zwrócił uwagi na to, kiedy dokładnie te wypędzenia ustały lub, co ważniejsze, dlaczego ustały. Musimy przypomnieć sobie trochę historii z Europy Wschodniej.

 

Wiele wieków temu wschodnie krańce Europy między Kaukazem a Wołgą były rządzone przez państwo żydowskie znane jako Imperium Chazarskie (2) (3), którego szczyt potęgi przypadał na okres od VII do X wieku naszej ery. Chazarowie byli ludem pochodzenia tureckiego, który z niejasnych powodów zdecydował się przyjąć judaizm jako swoją religię około 750 r. n.e., ale kluczowe znaczenie ma fakt, że nie byli oni Żydami, w żadnym znaczeniu tego słowa. Byli całkowicie tureccy i wschodnioeuropejscy, genetycznie bliżej spokrewnieni z plemionami Hunów, Uigurów i Madziarów niż z potomstwem Abrahama, Izaaka i Jakuba (2 – s. 17).

 

Chazarowie byli koczowniczymi wojownikami, “dzikimi ludźmi o ohydnych twarzach i manierach dzikich bestii, pożeraczami krwi”. Ormiański pisarz odnosi się do “straszliwej rzeszy”. Byli bez wątpienia jednym z najbardziej brutalnych i okrutnych gatunków zwierząt, jakie kiedykolwiek zamieszkiwały ziemię, bez żadnego pożytku dla życia innego niż ich własne. Chazarowie byli tak gwałtownym, brutalnym i dzikim ludem, że opisano ich jako “budzących strach i odrazę ponad wszystkie ludy w tym regionie świata”. Niewiele wiadomo o ich pochodzeniu, ponieważ żydowscy historycy i wydawcy książek wypisali ich z naszej historii i robią wszystko, co w ich mocy, aby zaprzeczyć istnieniu tych ludzi. Ci wschodnioeuropejscy Chazarowie byli bez wątpienia najbardziej znienawidzonymi i budzącymi strach ludami w całej Europie w tamtym czasie, być może w całej historii. Ich krwiożerczość i okrucieństwo były legendarne, nie mówiąc już o ich chciwości. (4) (5) Istotne będzie to, że przed przyjęciem judaizmu religia Chazarów była religią kultu fallicznego.

 

Imperium Chazarów dobiegło końca, gdy narody Europy, nie mogąc tolerować ich dzikiej brutalności, zjednoczyły się, eksterminowały Imperium i rozproszyły ocalałych Chazarów na cztery wiatry. Zostali oni pokonani głównie przez Rosjan w około 965 r. n.e., ale przetrwali do pewnego stopnia, doświadczając różnych dodatkowych eksterminacji aż do późnych lat 1300, kiedy Czyngis-chan oczyścił ich i zajął prawie całe ich wcześniejsze terytorium. Chazarowie po prostu “zniknęli” z historii, a ich miejsce zajęli “Żydzi”, którzy nagle pojawili się niemal wszędzie w tym samym czasie. Ci rozproszeni ocaleni pozostali koczownikami, ludźmi bez narodu i bez miejsca – i bez lojalności wobec jakiegokolwiek narodu, narodu czy miejsca. Jak zauważa Koestler, jest to “kolebka najsilniejszej liczebnie i dominującej kulturowo części współczesnego żydostwa”. I rzeczywiście, czytałem żydowskie publikacje, które stwierdzały wprost, że (parafrazując, ale dokładnie) “równie dobrze można by powiedzieć, że na świecie nie ma już ‘prawdziwych Żydów’, że co najmniej 95% wszystkich Żydów to europejscy Chazarzy“. Dają oni prawdziwym Żydom złą sławę.

 

Chciwość popchnęła tę chazarską diasporę do bankowości i pieniądza, podczas gdy ich rodzima brutalność dobrze nadawała się do handlu niewolnikami, a wszystkie te zawody wykonują do dziś. Ich naturalna bezdomność i fundamentalne podobieństwo do innych ludzkich plemion były być może odpowiedzialne za ich brak lojalności wobec jakiegokolwiek narodu lub narodów, a ich najwyraźniej wrodzona okrutna brutalność, wraz z ich najwyraźniej również wrodzonymi perwersjami seksualnymi, tłumaczyła ich dryf do zawodów takich jak handel niewolnikami, porywanie niezliczonych młodych kobiet na sprzedaż w haremach na całym świecie oraz porywanie i kastrowanie młodych mężczyzn, aby służyli jako eunuchowie w tych samych haremach. To ostatnie mogło również tłumaczyć ich nagłe przejście na judaizm, Talmud Babiloński dobrze współgrał z ich skłonnościami seksualnymi, rodzajem “pokrewnego ducha”, do którego byli dość usposobieni i otwarci. Ich gwałtowna i niezależna natura przejawiała się również w silnej niechęci do zaakceptowania poddaństwa lub podporządkowania się władzy rządzącej i zdecydowanie odrzucała asymilację.

 

Ich problemy były liczne. Ci Chazarowie (obecnie nasi “tak zwani” Żydzi) byli również gorzko nienawidzeni za swoje rolnictwo podatkowe. Proces był prosty. Zgłaszali się oni do monarchy z propozycją corocznego płacenia całego podatku z góry, w ryczałtowej kwocie, w zamian za co mieli prawo do nakładania i pobierania podatków od obywateli w następnym roku, aby odzyskać swoją “inwestycję” i osiągnąć zysk. Teoria była solidna, praktyka brutalna. Ci tak zwani Żydzi tworzyli, nakładali i pobierali podatki w rodzaju i wielkości, które oszołomiłyby wyobraźnię i ostatecznie doprowadziły do bankructwa całego narodu. Niejeden monarcha odkryłby, że pobór podatków postępuje bez ograniczeń, aż całe królestwo znalazłoby się na skraju rewolucji, w którym to momencie ci tak zwani Żydzi zostaliby wydaleni z kraju, czasami pozwalając im zabrać ze sobą swoje łupy, a czasami konfiskując je przy wyjeździe. W każdym przypadku ta “żydowska” diaspora doprowadzała sprawy do punktu, w którym masowe wypędzenie było uważane za jedyny ratunek dla kraju.

 

Od pokoleń jesteśmy narażeni na opowieści o “Żydach” wypędzanych z różnych narodów z powodu antysemityzmu, ale to nigdy nie była prawda. Po pierwsze i po raz kolejny, ci ludzie nie byli Żydami i zostali wypędzeni za swoje zbrodnie i chciwość, niezwiązane z ich (fałszywym) pochodzeniem etnicznym. Dziś wydaje się nieznane, że wypędzenia nigdy tak naprawdę nie ustały. Kuba wydaliła wszystkich Żydów po rewolucji. Japonia wydaliła wszystkich Żydów w dwóch falach przed II wojną światową, a pierwszym aktem Mao po przejęciu władzy było wydalenie wszystkich Żydów z Chin. Niemcy próbowały tego samego (na Madagaskar) przed II wojną światową, ale nie udało im się. Wszystkie te próby miały podobne przyczyny, a dziś istnieje ich znacznie więcej.

 

Korzenie rewolucji

 

Możemy sobie wyobrazić, że te powtarzające się wypędzenia z dziesiątek krajów, być może co około 50 lat, przez setki lat stałyby się niewygodne i męczące. Podstawową kwestią było to, że ludzie podlegali kaprysowi monarchy – jednego człowieka – który miał moc i siłę, by ich wypędzić i skonfiskować ich majątek według własnego uznania. Przewrót i rewolucja mogły nie być tak trudne, jeśli weźmiemy pod uwagę, że monarchowie byli często bezkompromisowi i brutalni także wobec własnych obywateli.

 

Żydzi wywołali dwie rundy rewolucji w Europie, gdy wyczuli wiejące wiatry wypędzenia, przy czym pierwsza nie przyniosła żadnych trwałych korzyści naszym Chazarom, a jeden nieprzyjazny monarcha został szybko zastąpiony przez innego o podobnych nastrojach i podobnych obawach o własną długowieczność.

 

Chazarscy Żydzi znaleźli lepszy sposób. Pomysł był genialny, proces prosty, a teoria niezwykle uwodzicielska. “Nie potrzebujemy króla. Kraj jest łatwy w zarządzaniu. Możemy utworzyć rząd z ludzi. Możemy rządzić się sami. Koniec z bezużytecznymi wojnami, koniec z karnymi podatkami, koniec z monarchą żyjącym w luksusie, podczas gdy my głodujemy. Możemy zrobić to sami i być wolni”. I oczywiście Żydzi mogliby poprowadzić ludzi do utworzenia skutecznego rządu, przede wszystkim poprzez stworzenie dwóch “partii”, z których ludzie mogliby wybierać, oraz z możliwością odrzucenia jednej partii, jeśli jest niezadowalająca, i wybrania drugiej, utrzymując w ten sposób ich “uczciwość”. Wiemy, jak to się skończyło.

 

Chłopi byli w ekstazie z wizjami śliwek cukrowych tańczących w ich głowach, podczas gdy elity były jeszcze bardziej ekstatyczne, ponieważ od samego początku zdawały sobie sprawę, że przywódcy rządowi mogą pochodzić tylko z ich grupy. Ci tak zwani Żydzi oferowali elitom całkowitą kontrolę nad całym krajem i byli gotowi sfinansować transformację. Jak można było odrzucić taką ofertę? Aby spojrzeć na to z perspektywy, cała historia rozwijała się przez 200 lub więcej lat, zaangażowała tysiące Chazarów, czasami działających niezależnie, ale często w porozumieniu, i z błędami, lapsusami i nauką, zanim ostateczny produkt został mocno ugruntowany. W tym sensie stwierdzenie, że “Żydzi stworzyli demokrację” jest nieco uproszczone. Niemniej jednak tak właśnie się stało. Taka była geneza demokracji, a przynajmniej wielopartyjnej formy systemu wyborczego, którą mamy dzisiaj.

 

Powodem, dla którego tak się stało, jest to, że wielopartyjny system wyborczy jest jedynym systemem rządowym, który może być całkowicie skorumpowany i kontrolowany zza kulis, z tą korupcją i kontrolą zinstytucjonalizowaną na zawsze. Prawdą jest, że każdy rodzaj rządu może być skorumpowany, ale wielopartyjny system “demokratyczny” został stworzony tak, aby był skorumpowany we wszystkich swoich elementach składowych i gdzie każdy polityk mógł zostać kupiony, cała populacja była wykorzystywana, a proces ten został obecnie opracowany do perfekcji. Początkowo przywódcy partii stworzyli machinę, z której każdy miał narzucać swoje poglądy ludziom, ale szybko “machina partyjna” przejęła kontrolę nad tym procesem, a całą kontrolę przejęli ci, którzy kierowali tą machiną. W rezultacie ani politycy, ani ludzie nie mają dziś żadnego wpływu na proces, który jest kontrolowany w tle we wszystkim, od finansowania po politykę.

 

To jest powód, dla którego Żydzi, poprzez swoją kontrolę nad mediami i wydawnictwami, nieustannie promowali “demokrację” jako religię tak świętą, że nawet jej badanie lub kwestionowanie stanowi bluźnierstwo najwyższego rzędu. Odniosło to tak wielki sukces, że obecnie istnieje bardzo niewiele “demokracji”, które nie są skutecznie kontrolowane przez Żydów w tle – nasze tak zwane “głębokie państwo”. Stany Zjednoczone są powszechnie znane jako państwo żydowskie, ale Kanada, Niemcy, Szwecja, Ukraina, Holandia, Anglia, Francja, Włochy, Australia i wszystkie inne nie są lepsze. Nawet Japonia jest w rzeczywistości żydowską kolonią.

 

Kolor rewolucji

 

Nasz obraz rewolucji jest mętny, ponieważ mieliśmy do czynienia z kilkoma innymi kategoriami rewolucji wywołanych przez Żydów, z których niektóre zbiegły się w czasie z usunięciem monarchy (zwłaszcza rewolucja francuska), podczas gdy inne miały na celu ogromny przewrót społeczny i zastąpienie jakiegokolwiek rządu elitą komunistyczną (Rosja, Niemcy, Węgry, Austria, Hiszpania). Istnieje jeszcze jedna kategoria, którą możemy luźno nazwać “kolorowymi rewolucjami”, które miały na celu zastąpienie istniejących (nieżydowskich) rządów nowymi, kontrolowanymi przez Żydów. Jedną z największych takich prób była przemoc w Chinach w 1989 r., tak zwany “incydent na placu Tiananmen”, który był w całości (nieudaną) zorganizowaną przez światowe żydostwo próbą kolorowej rewolucji w Chinach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, uważam, że jest to ostateczny artykuł na ten temat. (6Ukraina była kolejną (udaną), a takich prób było znacznie więcej.

 

Są też inne kategorie. Amerykańska rewolucja nie była związana z niewolnictwem, ale była tak naprawdę “wojną finansowego nieposłuszeństwa” wywołaną w USA przez europejskich żydowskich bankierów, głównie Rothschildów. Istnieją również inne wojny, zamachy na prezydentów i inne grzechy śmiertelne, wszystkie z tego samego źródła i z podobnych powodów politycznych.

 

Prawda jest taka, że we wszystkich przeszłych ruchach rewolucyjnych istnieją wyraźne dowody wspólnego projektu. Tak było w przypadku dwóch serii europejskich rewolucji mających na celu obalenie istniejących monarchii, długiej serii rewolucji komunistycznych mających na celu zastąpienie istniejących porządków społecznych, serii tak zwanych “kolorowych rewolucji” mających na celu zastąpienie istniejących rządów nowymi reżimami pod żydowską kontrolą. Do tego możemy dodać około 50 tak zwanych “rewolucji”, w których europejscy żydowscy bankierzy z londyńskiego City zastąpili funkcjonujące legalne rządy brutalnymi dyktaturami (Ameryka Łacińska, Afryka), zarówno dla korzyści finansowych, jak i politycznych, we wszystkich przypadkach wykorzystując amerykańską CIA i wojsko jako prywatną armię bankierów. Dziś niszczą kraje, aby “uczynić świat bezpiecznym dla demokracji”, ale najpierw musieli zniszczyć kraje, aby uczynić świat bezpiecznym dla Żydów.

 

Przed i po I wojnie światowej miała miejsce długa seria poważnych wybuchów rewolucyjnych w Portugalii, Prusach, Bawarii, na Węgrzech, w Holandii, Szwajcarii, Francji, Danii, Turcji i wielu innych krajach. We wszystkich tych przypadkach, ten sam “obcy wpływ” był przede wszystkim odpowiedzialny, ale wydaje się, że historia usunęła nie tylko podżegaczy, ale i same wydarzenia.

 

Benjamin Disraeli, w swojej książce “Coningsby”, napisanej w 1844 roku, napisał “ta potężna rewolucja, która w tej chwili przygotowuje się w Niemczech i która będzie w rzeczywistości drugą i większą reformacją, a o której tak mało wiadomo w Anglii, rozwija się całkowicie pod auspicjami Żydów“. I oczywiście za tą “reformacją” stali przede wszystkim dwaj Żydzi: Ferdinand Lassalle i Karol Marks. “Wolność polityczna jest ideą, ale nie faktem. Tę ideę trzeba umieć wykorzystać jako przynętę, by przyciągnąć masy ludzi i zmiażdżyć rządzących“.

 

Winston Churchill, przyszły premier Wielkiej Brytanii, krytykował “plany międzynarodowych Żydów” w następujący sposób:

 

“Ten ruch wśród Żydów nie jest nowy. Od czasów Weishaupta do Karola Marksa, aż do Trockiego (Rosja), Beli Kuna (Węgry), Róży Luksemburg (Niemcy) i Emmy Goldman (Stany Zjednoczone), ten światowy spisek mający na celu obalenie cywilizacji i odtworzenie społeczeństwa na podstawie zatrzymanego rozwoju, zazdrosnej złośliwości i niemożliwej równości, stale rośnie. Odegrała ona, jak tak dobrze pokazała współczesna pisarka, pani (Nesta) Webster, zdecydowanie rozpoznawalną rolę w tragedii Rewolucji Francuskiej. Był to główny motor każdego ruchu wywrotowego w XIX wieku; a teraz w końcu ta grupa niezwykłych osobowości z podziemia wielkich miast Europy i Ameryki chwyciła naród rosyjski za włosy na głowie i stała się praktycznie niekwestionowanymi panami tego ogromnego imperium “. (7)

 

Wiele książek zostało napisanych na ten temat od końca XIX wieku do połowy i końca XX wieku, ale książki te nie są już w modzie, nie są przez nikogo przywoływane ani cytowane i prawdopodobnie nie są czytane przez naukowców nigdzie, ponieważ ich uwaga została skierowana na bardziej “zatwierdzone” tematy. W ten sposób wiedza ta wypada ze światowej świadomości. Niektórzy próbują nam o tym powiedzieć, ale niewielu słucha. Carroll Quigley odkrył i ujawnił część spisku, ale płyty drukarskie do jego książek zostały zniszczone, a wydawcom zabroniono ich wznawiania.

 

Henry Ford i protokoły

 

Długa seria esejów Henry’ego Forda zatytułowana “The International Jew – The World’s Foremost Problem(8), napisana na początku lat dwudziestych XX wieku, próbowała zwrócić uwagę opinii publicznej na kwestię rewolucji wywołanych przez Żydów i wiele więcej, a jego pisma mają dziś być może jeszcze większe znaczenie. Benjamin Freedman, który był doradcą pięciu prezydentów USA, napisał kilka artykułów, które ujawniły wiele z ukrytej historii Żydów. (9) (10). Howell Arthur Gwynne, redaktor London Morning Post w latach 1911-1937, napisał wyjątkowo rzetelną książkę zatytułowaną “The Cause of World Unrest” (Przyczyna niepokojów na świecie), którą częściowo wykorzystałem jako odniesienie do tego artykułu i którą warto przeczytać. (11)

 

Gwynne napisał:

 

“Ostatnio zarówno w Ameryce, jak i w Anglii opublikowano tłumaczenie dzieła zatytułowanego “Protokoły Starszych Syjonu”. Trudno powiedzieć, czy jest to autentyczny dokument. Ale dzisiaj, po naszych doświadczeniach z wojną, konferencją pokojową i poczynaniami Żydów w Rosji, wszędzie jest on przedmiotem wielu poważnych badań i rozważań. Wiele z jego proroctw wypełnia się na naszych oczach i z tego powodu jesteśmy usprawiedliwieni, dając mu większą wiarygodność, niż było to możliwe dziesięć lat temu. Żydowscy pisarze i gazety z oburzeniem zaprzeczają autentyczności protokołów. Ale nawet gdyby jutro przedstawiono niepodważalny dowód, że są one fałszerstwem, nadal zadawano by to samo pytanie, które protokoły prowokowały i prowokują każdego dnia. Czy Żydzi mają własną politykę zagraniczną z określonym celem? Trudno byłoby odmówić tej części żydostwa, którą najlepiej określić jako polityczną, określonej polityki narodowej”.

 

“A jeśli weźmiemy pod uwagę wewnętrzne dowody, to sprowadza się to do tego, że dokument ten przewiduje światową rewolucję i światową rewolucję przeprowadzoną przez żydowską organizację oraz że trwająca obecnie rewolucja – rewolucja bolszewicka – jest w rzeczywistości prowadzona głównie przez Żydów i jest próbą światowej rewolucji. W tym miejscu musimy to zostawić. Jeśli nasi czytelnicy uważają, że taka przepowiednia mogła zostać wygłoszona bez uprzedniej wiedzy jakiegoś antysemickiego fanatyka, to oczywiście nie zaakceptują tego dokumentu jako autentycznego. Jeśli, z drugiej strony, wierzą, że taka hipoteza jest nie do utrzymania, to istnieje tylko alternatywa, że dokument jest autentyczny”.

 

Gwynne pisze dalej: “Wielokrotnie były one wykorzystywane z największą bezczelnością jako środek do osiągnięcia rezultatów, których sami nigdy nie chcieli.”. To z pewnością prawda. Nie ma wątpliwości, że Żydzi z londyńskiego City chcieli doprowadzić do rozpadu Jugosławii i że korzystali z auspicjów “Instytutu Alberta Einsteina” Uniwersytetu Harvarda, którego pośrednikiem był Gene Sharp. Podręcznik Sharpa Otpor, żałośnie fikcyjna instrukcja “walki bez przemocy”, której kulminacją był jeden z najbardziej brutalnych epizodów w najnowszej historii naszej planety, zaczynający się od zniszczenia Serbii, ale kończący się niezliczonymi setkami tysięcy ofiar śmiertelnych i jednym z największych programów czystek etnicznych, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Kiedy myślimy o rozpadzie Jugosławii, śmierci i migracji, nie ma nikogo, kto by tego chciał lub przewidział wynik, z wyjątkiem Żydów, którzy to zainicjowali. Rozmawiając dziś z tymi młodymi ludźmi w Serbii, którzy tak ochoczo przyjęli szatańską misję Sharpa, nikt nie chciał rezultatu, który został faktycznie osiągnięty, a w rzeczywistości byli przerażeni, widząc, co rozpętali. Byli oni, podobnie jak studenci uniwersytetów na całym świecie, jedynie nieświadomymi i zmanipulowanymi narzędziami w czyimś wielkim planie.

 

Gwynne ponownie: “Widzimy dziś, jak wyzysk ludzi można osiągnąć ze względną łatwością, ponieważ ludzie w całym cywilizowanym świecie są uwłaszczeni i nie ma nikogo, kto mógłby stanąć między wyzyskiwaczami a wyzyskiwanymi. Jeśli spojrzymy wstecz na historię, przekonamy się, że zniknięcie tego pośredniego wpływu nie było całkowicie przypadkowe. . . [Istnieją] wątki spisku opracowanego przez ludzi, których głównym celem było całkowite zniszczenie wszystkiego – królów, rządów lub instytucji – co mogłoby stanąć między nimi a ludźmi, których chcieliby wykorzystać “.

 

“Słynne protokoły mogą być autentyczne lub nie, ale nawet najbardziej sceptyczni muszą przyznać, że są one streszczeniem filozofii, która może być diabelska, ale z pewnością jest spójna i że w wielu ważnych punktach nie tylko przewidują, ale wyjaśniają niektóre z chorób, na które cierpi obecnie świat”. Dodam, że rząd i wojsko USA intensywnie studiowały ten dokument w tamtym czasie (około 1920 r.) i uznały go za autentyczny.

 

Światowe rewolucje

 

Jest to ogromny temat, który wymagałby biblioteki, aby oddać mu sprawiedliwość. Po prostu dotknę niektórych rewolucji i prób rewolucyjnych, które mogą jedynie dostarczyć pewnych wskazówek co do ogromu, treści i intencji tych planów. Pominę tak zwaną “rewolucję rosyjską” w tej dyskusji, ponieważ zasługuje ona na własną ekspozycję i co groźniejsze, ilustruje ogromną dziką brutalność podżegaczy. Mówię “tak zwaną” rewolucję rosyjską, ponieważ w żadnym sensie nie była ona rosyjska, a zamiast tego była całkowicie żydowską rewolucją przeciwko Rosji. Być może nie umknęło uwadze czytelników, że kolejna taka “rewolucja” jest dziś w planach – i to przez tych samych ludzi.

 

Wiemy już o Iraku i Libii z ich całkowicie kontrolowanymi przez Żydów rządami i bankami centralnymi, a także widzimy, co dzieje się w Syrii, Jemenie i innych pobliskich krajach. Głównymi przeszkodami, które wciąż uniemożliwiają światową kontrolę są Chiny, Rosja i Iran, więc nie jest zaskoczeniem, że cały obecny jad medialny skierowany jest przeciwko tym trzem krajom, które muszą albo zostać przejęte, albo zniszczone. Rewolucje wydają się nie mieć sensu. Żydzi próbowali wywołać “jaśminową rewolucję” w Chinach kilka lat temu, a jedynym rezultatem było to, że ówczesny ambasador USA Jon Huntsman schował ogon między nogami i uciekł przed rozwścieczonym tłumem w centrum Pekinu. Rzeczywiście, poparcie społeczne dla przywódców jest bardzo wysokie – co najmniej 80% w Rosji i 90%-95% w Chinach i Iranie. Pozostawia to Trzecią Wojnę Światową jako jedyne możliwe rozwiązanie, które, mają nadzieję, zniszczy te trzy narody, pozostawiając wolne pole dla nowego Rządu Światowego.

 

“Niech zjedzą ciastko” – rewolucja francuska

 

Lord Acton, w swoich esejach na temat rewolucji francuskiej, napisał: “Przerażającą rzeczą nie jest *tumult, ale projekt. Poprzez ogień i dym dostrzegamy dowody wyrachowanej organizacji. Menedżerowie pozostają starannie ukryci i zamaskowani, ale nie ma wątpliwości co do ich obecności od samego początku“.

*tumult – głośny, zdezorientowany hałas, zwłaszcza powodowany przez dużą masę ludzi.

 

Moje wspomnienia z liceum z tej części historii są takie, że chłopi zbuntowali się przeciwko królewskiej i elitarnej klasie, z powodu różnych krzywd, w tym braku żywności graniczącego z głodem – najbardziej godną uwagi propagandą reprezentującą byłby powyższy komentarz przypisany Marii Antoninie – i bezduszny brak troski o to.

 

Powyższy cytat rzekomo odzwierciedlałby nieświadomość królowej Marii Antoniny co do kondycji ludu, ale chociaż powszechnie jej się go przypisuje, nie ma żadnego zapisu, że słowa te zostały kiedykolwiek przez nią wypowiedziane. Pojawiają się one w “Wyznaniach” Jeana-Jacquesa Rousseau, jego autobiografii, której pierwsze sześć ksiąg zostało napisanych w 1765 roku, kiedy Maria Antonina miała dziewięć lat. (Rousseau był Żydem). Warto zauważyć, że słowa te nigdy nie były cytowane przez przeciwników monarchii w czasie rewolucji francuskiej, ale wydawały się nabierać wielkiego symbolicznego znaczenia w późniejszych historiach, kiedy prorewolucyjni historycy starali się wykazać nieświadomość i egoizm francuskich klas wyższych w tamtym czasie.

 

Jednak sama Rewolucja Francuska dostarcza poważnych dowodów na to, że nie była spontanicznym wydarzeniem w jakimkolwiek sensie, ale zamiast tego została uknuta, zaplanowana i przeprowadzona przez różne partie całkowicie dla własnych celów. Nie trzeba wielkiego cynizmu, by zauważyć, że przynajmniej powierzchownie wydaje się to być przypadkiem obwiniania ofiar za zbrodnię. Obecnie pojawia się znaczna część historii, która mówi nam, że loże masońskie i różne grupy żydowskie – zarówno międzynarodowe, jak i we Francji – aktywnie zaplanowały tę rewolucję.

 

Zgodnie z pojawiającymi się dowodami historycznymi, niedobory żywności we Francji w tym czasie zostały celowo stworzone, aby wywołać rewolucję. Twierdzi się, że zboża i inne zapasy żywności zostały zakupione przez osoby posiadające pieniądze i usunięte z rynku – przechowywane i ukryte – aby celowo doprowadzić ludność na skraj głodu, a tym samym promować powszechny bunt. Grupa żydowskich bankierów wykupiła i zmagazynowała całe zboże we Francji i odmówiła wprowadzenia go na rynek za wszelką cenę. Ludzie dosłownie nie mieli chleba do jedzenia. Stąd nasza rewolucja. Jak napisał Henry Ford w jednym ze swoich artykułów: “Przez pięć pokoleń świat żył w fałszywym świetle, które miała rzucić Rewolucja Francuska. Teraz wiadomo, że ta rewolucja nie była rewolucją narodu francuskiego, ale zaburzeniami mniejszości, która starała się narzucić narodowi francuskiemu ten sam plan, który jest obecnie rozważany.

 

To naród francuski ostatecznie stłumił tak zwaną rewolucję francuską. [Ale] Francja, w wyniku tego przewrotu dobrze zorganizowanej mniejszości, od tamtej pory jest związana żydowską kontrolą”.

 

Mały silnik, który nie dał rady – Emma Goldman i nieudana rewolucja w USA

 

Goldman wyemigrowała z Rosji jako nastolatka i wkrótce zaczęła promować różne modele społeczeństwa oparte głównie na dwóch filarach anarchii politycznej i rozwiązłym seksie. Jej powszechne i zbyt głośne promowanie tych ideałów przyniosło Goldman etykietkę jednej z dwóch najbardziej niebezpiecznych anarchistek w Ameryce. Rzeczywistym celem Goldman było wzniecenie rewolucji komunistycznej w Stanach Zjednoczonych, zgodnie ze wzorem, jaki ci ludzie ustanowili swoimi rewolucjami w Rosji, na Węgrzech, w Niemczech i innych krajach. Ale ostatecznie Goldman nie osiągnęła tak wiele anarchii, jak mogła, głównie dlatego, że odkryła, że bardziej interesuje ją seks niż polityka. (12)

 

Goldman i jej kochanek Berkman (swego rodzaju polityczni Bonnie i Clyde) spiskowali w celu zabicia ówczesnego prezydenta USA Williama McKinleya. (13) (14) Policja nigdy nie była w stanie powiązać Goldman bezpośrednio z morderstwem McKinleya, chociaż zabójca często się z nią spotykał i twierdził, że działał zgodnie z jej instrukcjami. Nie tylko prezydent USA był celem Goldman i jej grupy. Próbowali zabić kilka innych osób publicznych a ich plan zbombardowania rezydencji Johna D. Rockefellera w Nowym Jorku nie powiódł się tylko dlatego, że bomba wybuchła przedwcześnie, zabijając kilkunastu anarchistów i niszcząc przy tym znaczną część domu Goldman. Jeden z anarchistów Goldmana, Carlo Valdinoci, wysadził w powietrze front domu prokuratora generalnego A. Mitchella Palmera w Waszyngtonie, wysadzając się w powietrze, gdy bomba wybuchła zbyt wcześnie. (15) I kilka innych dobrych prób. (16) (17)

 

Stany Zjednoczone w tym czasie panikowały z powodu rosyjskiej i innych europejskich rewolucji i nie były ślepe na fakt, że tak wielu żydowskich komunistów migrowało do USA – wielu pod presją żydowskiego lobby, które było już wystarczająco potężne, aby żądać rejestrowania jedynie narodowości tych imigrantów, a nie faktu, że byli Żydami lub komunistami. W każdym razie strach przed komunistami był punktem wyjścia dla McCarthy’ego w USA. To prawda, że McCarthy posunął się za daleko, ale Ameryka miała bardzo dobre powody, by obawiać się komunistów i ich rodzącej się rewolucji komunistycznej. Ale niewybaczalnym oszustwem było to, że cały ten strach i nienawiść do żydowskich komunistów – głównie z Rosji – został obalony i skierowany na samą Rosję i ZSRR, zamiast pozostać przy głównie żydowskich komunistach, którzy byli odpowiedzialni za cały bałagan przewrotów w Europie przez okres 20 lub 30 lat.

 

Jeden z artykułów zatytułowany “Fear of Dissent: The Case Against the Reds”, autorstwa amerykańskiego prokuratora generalnego A. Mitchella Palmera, jasno przedstawia zagrożenia dla amerykańskiego społeczeństwa, moralności i religii, dążąc do zastąpienia ich tymi samymi wypaczonymi “wartościami”, co Bela Kun na Węgrzech. Stwierdza on wyraźnie, że “komunizm w tym kraju był organizacją tysięcy cudzoziemców, którzy byli bezpośrednimi sojusznikami Trockiego”, nie wspominając o tym, że Trocki był Żydem i że wszyscy ci “bezpośredni sojusznicy” również byli Żydami. Ostatecznie za wszystko obwiniono “Rosję”, choć Rosja jako kraj była niewinna rewolucji bolszewickiej narzuconej jej przez Trockiego i jego bandę żydowskich rewolucjonistów przywiezionych tam z USA.

 

Inne amerykańskie rewolucje

 

Andrew Jackson nie został wybrany na prezydenta wcześniej niż stał się celem zamachu dokonanego przez strzelca Richarda Lawrence’a, który przyznał się policji, że był “w kontakcie z władzami w Europie”. Pomimo oczywistego zagrożenia życia, Jackson odmówił odnowienia statutu banku, a dług publiczny USA spadł do zera po raz pierwszy i ostatni w historii kraju. Jednak w odwecie prezes banku Nicholas Biddle, agent paryskiego Jacoba Rothschilda, natychmiast odciął rządowi USA wszelkie finansowanie i pogrążył kraj w głębokiej depresji. Jednocześnie ci sami bankierzy pogrążyli USA w wojnie z Meksykiem, znacznie pogłębiając trudności gospodarcze i po raz kolejny dając prezydentowi USA okazję do wyjaśnienia swojego myślenia. (18)

 

Podżeganie bankierów do wojen wyjaśniających w Ameryce obejmowało wojnę domową w USA, która wbrew powszechnemu przekonaniu nie dotyczyła niewolnictwa, ale politycznej i finansowej kontroli nad Stanami Zjednoczonymi. Istnieje więcej niż wiele dowodów na to, że poważne podziały w kraju, które doprowadziły do amerykańskiej wojny domowej, zostały celowo wywołane w USA przez tych samych bankierów, którzy spełnili swoje ostrzeżenie wygłoszone ponad dziesięć lat wcześniej, że nieposłuszeństwo zostanie ukarane wywołaniem i narzuceniem wojny domowej. Ich plan, który powiódł się znakomicie, polegał na “wykorzystaniu kwestii niewolnictwa, a tym samym wykopaniu przepaści między dwiema częściami Republiki”, tym samym wrzucając nowy naród w gorzką wojnę domową z zamiarem zakończenia z dwiema słabymi i łatwymi do kontrolowania republikami zamiast jednej silnej.

 

Kanclerz Niemiec Otto Von Bismarck twierdził, że europejscy bankierzy byli odpowiedzialni za amerykańską wojnę domową, stwierdzając: “Podział Stanów Zjednoczonych został ustalony przez wysokie potęgi finansowe Europy“, a van Helsing napisał: “Przyczyny prowadzące do tej wojny domowej były prawie całkowicie spowodowane przez agentów Rothschilda”, z których jednym był George Bickly, który przekonał Skonfederowane Stany o korzyściach płynących z secesji z Unii, tym samym przyspieszając amerykańską wojnę domową. Wszystkie amerykańskie teksty historyczne przypisują wojnę domową sporom o niewolnictwo, co stanowi jedno z największych kłamstw i historycznych rewizji istniejących w każdym narodzie.

 

W każdym razie bankierzy odnieśli sukces w podżeganiu do przemocy, a wojna secesyjna rozpętała się w Stanach Zjednoczonych, z londyńskimi bankierami wspierającymi Unię i francuskimi bankierami wspierającymi Południe. Wszyscy zarobili fortunę, a do 1861 roku Stany Zjednoczone były zadłużone na 100 milionów dolarów. W tym czasie Abraham Lincoln został nowym prezydentem i zlekceważył bankierów, emitując amerykańską walutę rządową popularnie znaną jako Greenbacks, aby zapłacić rachunki armii Unii bez zaciągania długu u Rothschildów.

 

W tamtym czasie kontrolowany przez Rothschildów londyński Times pisał: “Jeśli ta złośliwa polityka, która miała swoje początki w Republice Północnoamerykańskiej, stanie się stałym elementem, wówczas rząd ten dostarczy własne pieniądze bez ponoszenia kosztów. Spłaci swoje długi i będzie wolny od długów. Będzie miał wszystkie pieniądze niezbędne do prowadzenia handlu. Stanie się zamożny ponad precedens w historii cywilizowanych rządów świata. Mózgi i bogactwo wszystkich krajów trafią do Ameryki Północnej. Ten rząd musi zostać zniszczony, w przeciwnym razie zniszczy każdą monarchię na świecie“.

 

Kanada

 

Historia ta została w większości usunięta i niewielu, nawet w Kanadzie, zdaje sobie sprawę z “programu przemocy i hipokryzji” żydowskich komunistów w Kanadzie, gdzie ruch [komunistyczny] był bardzo blisko związany z potężnymi organizacjami rewolucyjnymi w USA. Toronto i Winnipeg (miasta o dużej populacji żydowskiej) miały wiele bolszewickich stowarzyszeń, których członkami byli prawie wyłącznie rosyjscy Żydzi. Zorganizowali oni rozległe zamieszki w wielu miastach, łącząc swoje rewolucyjne zamiary z niepowiązanymi protestami weteranów wojennych. Wywołali oni na tyle dużo przemocy, że protesty musiały zostać ostatecznie zakończone przy użyciu znacznej siły ze strony kanadyjskiej RCMP (Kanadyjska Królewska Policja Konna). Ich program opierał się na żądaniu obalenia tego, co nazywali “przeklętą trójcą religii (chrześcijaństwa), rządu i kapitalizmu”. (19) (20)

 

Anglia i światowa rewolucja

 

„Zanim rewolucja może mieć miejsce w jakimkolwiek kraju, należy wykonać wiele prac przygotowawczych. Najpierw trzeba stworzyć sytuację rewolucyjną, a jeśli naturalne warunki społeczne nie zmierzają w tym kierunku, należy podjąć wysiłki, aby skierować je na właściwy tor rewolucji. Taki jest cel rewolucyjnych socjalistów i syndykalistów w tym kraju. Nasi rewolucjoniści, pracując w połączeniu z zagranicznymi rewolucjonistami, którzy są głównie międzynarodowymi Żydami, muszą znaleźć sposoby i środki na wywołanie w Wielkiej Brytanii kryzysu przemysłowego o takiej skali, że rewolucja będzie praktycznie nieunikniona. To jest bezpośredni problem ruchu rewolucyjnego”. Warto zauważyć, że wiele z tych komunistycznych rewolucji pochodzi z Holandii, która zawsze była żydowską kolonią.

 

Po rewolucji rosyjskiej żydowska prasa wykazywała niepokojące przywiązanie do ideologii komunistycznej w Anglii i otwarcie zachęcała do “niebezpiecznej kampanii” bolszewickiej propagandy. “Trocki i dr Hermann Gorter, autor ‘The World Revolution’, przyznali, że ich plany światowej rewolucji nie mogą się powieść, dopóki istnieje zjednoczone Imperium Brytyjskie. Taka była również opinia Karola Marksa. Problem międzynarodowych organizatorów rewolucji polega na tym, (a) jak zniszczyć przemysłowy dobrobyt Wielkiej Brytanii i (b) jak rozbić Imperium Brytyjskie”. I oczywiście dwie wojny światowe osiągnęły dokładnie to. W pierwszej wojnie Anglia straciła pełne 40% swojego imperium, a druga wojna zakończyła ten proces, gdy imperium zniknęło, a Anglia stanęła w obliczu bankructwa.

 

Anglia została oszczędzona z powodu kazirodczego związku między brytyjską rodziną królewską a Rothschildami (przede wszystkim), którzy stali się partnerami w grabieży świata – głównie Indii i Chin, z brytyjską rodziną królewską (przede wszystkim królową Wiktorią), dzielącą się hurtową grabieżą Indii i zyskami z opiumowych parodii Rothschildów i Sassoona. Irlandia i Szkocja również miały okresy, w których Żydzi próbowali wcielić w życie swoje bolszewickie teorie, ale im się to nie udało.

 

Irlandia

 

Żydowscy komuniści mieli dziwną fiksację na punkcie Irlandii jako centralnego punktu rewolucji. Marks pisał: “Irlandia jest twierdzą angielskiej arystokracji ziemskiej. Wyzysk tego kraju jest nie tylko głównym źródłem bogactwa narodowego, ale także największą siłą moralną Anglii. W rzeczywistości reprezentuje dominację Anglii nad Irlandią. Irlandia jest zatem wielkim środkiem, za pomocą którego angielska arystokracja utrzymuje swoją dominację w samej Anglii. Z drugiej strony, wycofaj jutro angielską armię i policję z Irlandii, a od razu będziesz miał rewolucję agrarną w Irlandii. Upadek angielskiej arystokracji w Irlandii musi jednak implikować i nieuchronnie prowadzi do jej obalenia w Anglii. Dzięki temu pierwotny warunek rewolucji proletariackiej w Anglii zostałby spełniony”.

 

“Dla żadnego kraju nie jest to bardziej prawdziwe niż dla Irlandii. Gdyby Irlandia stała się niepodległa, Wielka Brytania zostałaby zniszczona do samych fundamentów. Dlatego teraz obowiązkiem wszystkich brytyjskich komunistów jest domaganie się całkowitej niepodległości Irlandii i podjęcie wszelkich środków niezbędnych do jej uzyskania, a dla całej Trzeciej Międzynarodówki ma to ogromne znaczenie. Anglia jest skałą, na której kapitalizm jest mocno zakorzeniony, bastionem światowego kapitalizmu, nadzieją wszelkiej kontrrewolucji i reakcji. Ale Irlandia jest piętą achillesową Anglii. Dla rewolucji na kontynencie europejskim, a tym samym dla rewolucji światowej, jest kwestią zasadniczą, aby brytyjski kapitał został tam uderzony”. I oczywiście żydowskie pieniądze napływały do Irlandii, aby zachęcić do politycznego buntu, który mógłby spowodować rozpad Wielkiej Brytanii. Irlandczycy tak wiele wycierpieli z rąk Żydów, począwszy od niemal całkowitego wyludnienia Irlandii z powodu żydowskiego handlu białymi niewolnikami – tematu, który teraz desperacko próbują zdyskredytować jako “antysemicki mem”.

 

Szkocja

 

Pomijając próby rewolucji komunistycznej w Szkocji, istnieje najbardziej niezwykły fakt “szkockiej masonerii”, który wydaje się pojawiać w najbardziej niezwykłych miejscach, nieuchronnie w związku z żydowskimi zbrodniami. Jednym z nich było utworzenie banku HSBC, w jakiś sposób “utworzonego w Szkocji”, ale w całości będącego własnością i zarządzanego przez Żydów. David Sassoon był pierwszym prezesem zarządu, a bank został stworzony wyłącznie w celu prania żydowskich pieniędzy z narkotyków – co do dziś jest jego specjalnością. Innym takim bankiem jest Jardine and Matheson, pozornie będący “szkockimi Żydami” i mocno zaangażowany w handel opium, o którym nawet żydowskie encyklopedie mówią, że był “całkowicie żydowskim biznesem”.

 

Rewolucja austriacka

 

Żydowski prawnik z Budapesztu, Ernst Bettelheim, uzyskał fundusze od Kominternu na założenie Austriackiej Partii Komunistycznej. Bettelheim i jego zwolennicy planowali przejąć kontrolę nad głównymi ośrodkami nerwowymi austriackiego rządu, podczas gdy Bela Kun wysłał swoją komunistyczną armię węgierską na granicę austriacką (zaledwie dwie godziny marszu od Wiednia), gotową do inwazji w celu wsparcia swoich towarzyszy. Jednak w noc przed planowaną rewolucją w czerwcu 1919 r. austriacka policja aresztowała wszystkich austriackich przywódców komunistycznych z wyjątkiem Bettelheima. Nie poddali się bez walki; grupa około 4000 komunistów (głównie Żydów) zebrała się, aby uwolnić przywódców, ale zwiędła i uciekła pod ostrzałem policji. To był koniec austriackiej rewolucji komunistycznej, zasadniczo uduszonej w chwili narodzin. Wiedeńscy Żydzi stali również na czele wcześniejszej rewolucji austriackiej z 1848 r., kiedy to zaplanowali ogromne zmiany w strukturze społecznej i politycznej kraju, a także w bogactwie austriackich Żydów.

 

Rewolucja węgierska

 

Istnieje część historii Węgier, której wydaje się poświęcać niewiele uwagi, a jest nią przejęcie kraju przez żydowskich komunistów pod przywództwem Beli Kuna, który był mocno zaangażowany w żydowskich bolszewików w Rosji.

 

W listopadzie 1918 r. Bela Kun, wraz z kilkuset innymi żydowskimi węgierskimi komunistami i przy ogromnym finansowaniu ze strony żydowskich bolszewików w Rosji, powrócił na Węgry i utworzył Węgierską Partię Komunistyczną. Kun doszedł do władzy w 1919 r., pozorując koalicję, ale potem natychmiast ją zdradził i ogłosił dyktaturę proletariatu ze sobą jako dyktatorem. Jednym z jego pierwszych dekretów było znacjonalizowanie prawie całej własności prywatnej i ogłoszenie, że prywatny handel będzie karany śmiercią. Natychmiast rozpoczął od konfiskaty i nacjonalizacji całego przemysłu i ziemi oraz zaatakował religię, podejmując wielkie wysiłki w celu podważenia, a w rzeczywistości zniszczenia wszelkiej moralności publicznej, a także koncepcji Boga i religii.

 

Po powszechnej próbie antykomunistycznego zamachu stanu miesiąc później, Kun zorganizował odpowiedź w postaci Czerwonego Terroru, przeprowadzonego przez tajną policję i głównie żydowskie jednostki. Czerwone Trybunały arbitralnie skazały na śmierć setki wybitnych Węgrów. Węgierski Żyd Georg Lukacs napisał “Historię i świadomość klasową”, w której napisał: “Widziałem rewolucyjne zniszczenie społeczeństwa jako jedyne rozwiązanie“.

 

Jako zastępca komisarza ds. kultury w reżimie Beli Kuna, Lukacs wcielił w życie swoje demoniczne idee, co stało się znane jako terroryzm kulturowy“. W ramach tego terroryzmu ustanowił radykalny program edukacji seksualnej w węgierskich szkołach. Dzieci uczono wolnej miłości, stosunków seksualnych, archaicznej natury kodeksów rodzinnych klasy średniej, przestarzałości monogamii i nieistotności religii, która pozbawia człowieka wszelkich przyjemności. Kobiety również zostały wezwane do buntu przeciwko obyczajom seksualnym tamtych czasów, angażując się w otwartą rozwiązłość. Celem Lucacsa w promowaniu rozwiązłości wśród kobiet i dzieci było zniszczenie rodziny, podstawowej instytucji chrześcijaństwa i kultury zachodniej. Ci “komuniści” wiedzieli, że jeśli uda im się zniszczyć tradycyjną moralność seksualną Zachodu, zrobią ogromny krok w kierunku zniszczenia samej kultury zachodniej – i wydaje się, że był to ich konkretny cel.

 

Według autora i historyka Brentona Sandersona, “Żydzi zaangażowani w te komunistyczne reżimy byli zaangażowani w działania przeciwne tradycyjnym narodom i kulturze tych społeczeństw, przy jednoczesnym zachowaniu własnych zobowiązań etnicznych”. Innymi słowy, zniszczenie społeczeństwa, moralności i religii było zarezerwowane dla pogan, podczas gdy Żydzi pozostali tacy jak wcześniej.

 

Bela Kun był z pewnością jednym z najbardziej nikczemnych żydowskich “rewolucjonistów”, jacy kiedykolwiek pojawili się gdziekolwiek. Na szczęście dla Węgier, komunistyczny reżim Kuna stracił wszelkie poparcie, gdy rumuńska armia wkroczyła na Węgry i zajęła Budapeszt. Reżim Kuna upadł i został odsunięty od władzy, a Kun i jego komunistyczni zwolennicy uciekli do Austrii, a następnie do Rosji, grabiąc liczne skarby sztuki i całe zapasy złota Węgierskiego Banku Narodowego. Wśród ludności węgierskiej wszystkie te wydarzenia doprowadziły do głębokiej niechęci wobec Żydów, ponieważ większość członków rządu Kuna była Żydami. Uczucia te były tak silne, że doprowadziły do fali represji, w wyniku których wielu żydowskich komunistów zostało straconych.

 

Łatwo byłoby, jak sądzę zbyt często się to robi, obwiniać te represje za “antysemityzm”, ale zarówno dowody, jak i logika wskazują, że czystki były skierowane przeciwko złym i dzikim ciemiężcom, a nie były oparte na rasie lub religii. Nie znam dowodów na to, że niechęć była skierowana przeciwko Żydom za to, że byli Żydami, ale raczej przeciwko konkretnym ludziom za próbę zniszczenia ich kraju, społeczeństwa, moralności i religii.

 

Kiedyś odniosłem się do tego w innym artykule i zostałem gorzko zaatakowany przez całe plemię Hasbara, a jedna osoba twierdziła, że Węgry miały tylko “kilka miesięcy łagodnych niepokojów”. Niestety, Węgrzy cierpieli około dwóch pełnych lat najbardziej intensywnych ataków społecznych, z każdej strony, jakich doświadczyło niewiele krajów.

 

Były premier Węgier, M. Huszar, redaktor Nenzeti Ujsag, dobitnie oświadczył, że “bolszewizm na Węgrzech można wytłumaczyć jedynie tym, że jego siłą napędową była wytrwała i tajna solidarność Żydów“. Warto zauważyć, że Gwynne zidentyfikował chazarskich Żydów jako inicjatorów zamieszania na Węgrzech: “Szczególna rasa Żydów, Khozar (Chazar), odegrała znaczącą rolę w tym ruchu. Bela Kun, przywódca węgierskich bolszewików, był Żydem, a prawie wszyscy jego ministrowie, tacy jak Friedlander, Wertheim, Dorscak i Kohn, również byli Żydami.

 

Kampania prowadzona przez bolszewików przeciwko Węgrom była “wyjątkowo złośliwa i powszechna“. “Żydzi Beli Kuna, importowani z Rosji, dokonywali przerażających okrucieństw podczas sprawowania władzy, a po jego wydaleniu dochodziło do sporadycznych masakr organizowanych przez rozwścieczonych węgierskich oficerów, których kobiety były haniebnie maltretowane. Ale rząd robił i robi wszystko, co w jego mocy, aby zapobiec takim ekscesom. Pomimo tego faktu, pro-bolszewickie gazety w Europie, w tym te w Anglii, zostały zalane ponurymi relacjami o okrucieństwach popełnionych przez anty-bolszewickich Węgrów”. Opowieści o okrucieństwach, jak wszystkie takie historie, które Żydzi tak często rozpowszechniają, okazały się fałszywe.

 

Przewroty w Niemczech

 

Wraz z końcem I wojny światowej w całych Niemczech doszło do inspirowanych przez komunistów przejęć władzy. Najważniejsze z nich to spartakusowskie powstanie berlińskie i ustanowienie radzieckiej republiki w Bawarii. Podręczniki historii mówią nam o drobnym wydarzeniu w Niemczech, w którym “grupa dysydentów” przejęła Reichstag, ale nie jest powszechnie wiadomo, że wszystkie zaangażowane osoby, na czele z Różą Luksemburg, były komunistycznymi Żydami. Róża Luksemburg była znacznie bardziej paskudną rewolucjonistką, niż się to zazwyczaj przedstawia. To prawda, że ich zamach stanu był krótkotrwały i zostali eksmitowani i zabici po zaledwie kilku dniach, ale może to wskazywać tylko na to, że przecenili swoją siłę i wsparcie i przesadzili.

 

Ta “rewolucja” – w rzeczywistości zamach stanu w stylu Lenina – zakończyła się dość szybko, choć w ciągu tygodnia walk ulicznych zginęło około 1200 osób. Luksemburg i Liebknecht ukryli się wraz z trzecim towarzyszem, Wilhelmem Pieckiem. Nie minęło wiele czasu, zanim armia ich wytropiła. Wkrótce potem Luksemburg i Liebknecht zostali zabici. Drugi inspirowany przez komunistów zamach stanu w Bawarii odniósł znacznie większy sukces. Zaczęło się od przejęcia władzy przez niejakiego Kurta Eisnera. Jak zwykle konieczna była siła: “ruch zmęczonych wojną i anty-pruskich chłopów wyniósł do władzy lokalnego przywódcę U.S.P., Kurta Eisnera” w listopadzie 1918 roku (Franz Borkenau, World Communism). Wybory przeprowadzone w styczniu pokazały, że radykalna Niezależna Eisnera cieszyła się minimalnym poparciem społecznym. Naciskano na Eisnera, by podał się do dymisji i wydaje się, że zrobiłby to, gdyby nie został zamordowany.

 

Żydowscy bolszewicy byli zaangażowani w Niemczech od samego początku. Lenin “wysłał zespół swoich najzdolniejszych rewolucjonistów do infiltracji Niemiec: Karla Radka, jednego z najpotężniejszych ludzi w Kominternie; Nikołaja Bucharyna, zastępcę dowódcy Kominternu; Christiana Rakowskiego, Bułgara, który był sygnatariuszem przy zakładaniu Kominternu; oraz tajemniczego człowieka o nazwisku Ignatow, który prawdopodobnie był Aleksandrem Shpigelglasem, urzędnikiem Departamentu Zagranicznego Czeka, który miał na koncie zabójstwa podczas terroru.” W całych Niemczech miały powstać niezależne republiki radzieckie, które wykazywały wszystkie oznaki polityki światowej rewolucji Żydów – rozpad państwa, obalenie władzy, zniszczenie społeczeństwa, moralności i religii.

 

Hiszpańska wojna domowa – 1936-1939

 

Nacjonalistyczny generał Francisco Franco poprowadził rebelię przeciwko rządowi w Hiszpanii. Kraj był głęboko podzielony, socjaliści, komuniści i liberałowie walczyli o rząd, a nacjonaliści, konserwatyści i Kościół katolicki faworyzowali Franco. Wojna stała się wojną zastępczą między nacjonalizmem a globalizmem. Niemcy, Portugalia i Włochy zapewniły Franco pomoc wojskową, podczas gdy komunistyczne Sowiety wysłały broń hiszpańskiemu rządowi.

 

Komintern wysłał ochotników do walki za hiszpański reżim. Jak zwykle, żydowscy bojownicy komunistyczni dopuszczali się obrzydliwych okrucieństw wobec ludności cywilnej, takich jak podpalanie żon i dzieci nacjonalistycznych oficerów po oblaniu ich benzyną. Komuniści byli tak zdeterminowani, by zlikwidować chrześcijaństwo, że gwałcili zakonnice, torturowali księży i podpalali kościoły z zamkniętymi w nich wiernymi.

 

Rewolucja portugalska

 

Również w tym przypadku istnieją przytłaczające dowody na to, że siłą stojącą za rewolucją była europejska masoneria żydowska. Dr Friedrich Wichtl, w swojej książce Weltfreimatterei, Welt Revolution, Welt-republik, mówi: “Niektórzy czytelnicy mogą nas zapytać, które kręgi najbardziej przyczyniły się do upadku portugalskiej rodziny królewskiej? Są to wiodące rodziny Castros, Costas, Cohens, Pereiras, Ferreiras, Teixeiras, Fonsecas itp. Mają wiele rozległych gałęzi poza Portugalią, także w Hiszpanii, Holandii, Anglii itp. oraz w Ameryce, gdzie zajmują znaczące pozycje. Wszyscy są ze sobą spokrewnieni, wszyscy są zjednoczeni wzajemnymi więzami [żydowskiej] masonerii i … Alliance Israelite Universelle”. Gwałtowny antychrześcijański charakter Republiki, szczególnie w jej wczesnych dniach, jest zbyt dobrze znany, by go przytaczać.

 

Rewolucja turecka

 

Rewolucja turecka była prawdziwym zwiastunem śmierci Imperium Tureckiego i była, z całą stanowczością, niemal w całości dziełem masońsko-żydowskiego spisku. Poniższy cytat ze znanego francuskiego przeglądu masońskiego Acacia (październik 1908, nr 70) wyjaśnia zwięźle, co się działo: Założono tajny Komitet Młodych Turków, a cały ruch był kierowany z Salonik, jako że miasto, które ma największy odsetek ludności żydowskiej w Europie – 70.000 Żydów z całkowitej populacji 110.000 – było specjalnie wykwalifikowane do tego celu. W tym czasie w Salonikach działało wiele żydowskich lóż masońskich pod ochroną europejskiej dyplomacji. Sułtan był wobec nich bezbronny i nie mógł zapobiec własnemu upadkowi. Żydzi w Konstantynopolu byli ściśle powiązani z tymi w Moskwie i Budapeszcie, a następnie doszło do terroryzmu i zastraszania wszelkiego rodzaju.

 

Wikipedia i wiele książek historycznych nazywa to wydarzenie “turecką wojną o niepodległość”, z wystarczającą ilością wypaczonych faktów historycznych, aby na zawsze pogrzebać prawdę o tym, co naprawdę się wydarzyło. Jednak z faktów jasno wynika, że celem było utworzenie państwa judeo-tureckiego, które podporządkowałoby sobie wiele innych populacji Imperium Tureckiego.

 

Rewolucja mongolska

 

Tak więc żydowskie rewolucje komunistyczne nie powiodły się na Węgrzech, w Austrii i Niemczech. W Finlandii i krajach bałtyckich separatyści pokonali komunistów i ustanowili niezależne, niekomunistyczne rządy. Światowej uwadze umknęło jednak ustanowienie drugiej na świecie komunistycznej dyktatury w niepodległej Mongolii.

 

W przeciwieństwie do przypadkowych przejęć władzy w Europie, narzucenie żydowskiej władzy bolszewickiej w Mongolii zostało starannie zaplanowane. Najpierw niewielka liczba Mongołów została przeszkolona w teorii i praktyce komunistycznej w Moskwie i Irkucku. Ci komunistyczni Mongołowie utworzyli Pierwszy Kongres Mongolskiej Partii Ludowej w Kyakhta, na północ od granicy z Mongolią, i proklamowali Tymczasowy Rząd Rewolucyjny. Następnie mongolscy komuniści utworzyli niewielką mongolską armię, która w 1921 roku wkroczyła do Mongolii. Armia Czerwona podążała tuż za nimi, co zagwarantowało zwycięstwo temu, co w przeciwnym razie byłoby ruchem kilkuset malkontentów. Czerwona Armia Bolszewicka była teraz w Mongolii i użyła standardowych technik, aby przejąć całkowitą władzę pod pozorem narodowego samostanowienia. Mongolska Republika Ludowa była pierwszym sowieckim państwem satelickim. Nie będzie jednak ostatnim.

 

Początki chińskiej rewolucji komunistycznej

 

Rosyjscy bolszewicy byli żywo zainteresowani Chinami, a Lenin i Trocki postrzegali Chiny jako miejsce, w którym mogliby zadać kolejny cios, tak jak zrobili to z Matką Rosją. W celu realizacji swoich interesów wysłali Gregory’ego Voitinsky’ego do Chin, aby nawiązał kontakt z lewicowymi intelektualistami, zwłaszcza z Chen Duxiu. Faktyczny proces formowania młodej Partii Komunistycznej można w dużej mierze przypisać wpływowi Voitinsky’ego.

 

Chiny rzeczywiście miały swoją własną rewolucję, ale ostatecznie dowodzili nią ich właśni obywatele, którzy chcieli ocalić Chiny, a nie je zniszczyć. Na szczęście im się to udało. To, co Voitinsky zaproponował Mao, było zasadniczo tym samym programem, który realizowali Żydzi w Rosji – eksterminacją całej klasy średniej, wykształconych, bogatych, klasy handlowej, pozostawiając jedynie niewielką (kontrolowaną przez Żydów) elitę i setki milionów nieszczęsnych chłopów.

 

Powodem, dla którego chińska odmiana “komunizmu” jest tak różna od wszystkich innych, było to, że Mao odrzucił mniej więcej w całości dzikość Żydów. Jego jedynym punktem porozumienia było pragnienie wyeliminowania znacznej części struktury klasowej, co było przyczyną chińskiej “rewolucji kulturalnej” i wysyłania przez Mao wykształconych profesorów do pracy na farmach. Od czasu porażki żydowskiej wersji komunizmu w Chinach, nieustannie przedstawiają oni Mao jako złego potwora, nie zauważając, że jego jedyne “zbrodnie” polegały na stosowaniu się do zaleceń tych samych Żydów.

 

Na szczególną uwagę zasługują trwające od dziesięcioleci oskarżenia o zabicie przez Mao milionów Chińczyków, podczas gdy w rzeczywistości Mao nigdy nikogo nie zabił. Później Żydzi nałożyli na Chiny kilka światowych embarg na żywność, a następnie przypisali wynikające z nich zgony z głodu jako wskazujące na nieludzkość Mao. Propaganda jest łatwa, gdy kontroluje się media.

 

Jednym z aktów tej “rewolucji” było wydalenie wszystkich Żydów z Chin, co trudno krytykować, biorąc pod uwagę niewybaczalne szkody i upokorzenia, jakie ci sami Żydzi wyrządzili krajowi. Wiele dziesiątek tysięcy Żydów zostało wydalonych przez Mao natychmiast po przejęciu władzy, a wydalenia te nie były związane z faktem, że ofiary były etnicznymi Żydami. Zamiast tego było to przede wszystkim związane z dewastacją Chin przez ich wyłączną franczyzę na import opium do Chin pod ochroną brytyjskiego wojska. Następnie wykorzystali swoje zyski z opium do wykupienia większości Szanghaju i wielu innych miast, a także wykorzystali te same zyski do sfinansowania japońskiej inwazji na Chiny.

 

Żydzi bez wątpienia mogli czuć się “prześladowani”, ale to tylko trywializuje jedną z największych zbrodni przeciwko ludzkości, jaką kiedykolwiek popełniono w kraju – uporczywe wypatroszenie tkanki społecznej całego narodu poprzez przymusowe narzucenie śmiertelnie uzależniającego narkotyku – w tym przypadku całkowicie przez Żydów.

 

Na zakończenie warto wspomnieć, że wiele żydowskich stron internetowych wychwala bogactwo i zalety Sassoonów, Kadooriów, Hartungów i innych, nie dbając o wskazanie kryminalnie złego źródła ich wielkiego bogactwa.

 

*

Pisarstwo Larry’ego Romanoffa zostało przetłumaczone na 32 języki, a jego artykuły opublikowano na ponad 150 obcojęzycznych stronach internetowych z wiadomościami i polityką w ponad 30 krajach, a także na ponad 100 platformach anglojęzycznych. Larry Romanoff jest emerytowanym konsultantem ds. zarządzania i biznesmenem. Zajmował wysokie stanowiska kierownicze w międzynarodowych firmach konsultingowych i był właścicielem międzynarodowej firmy importowo-eksportowej. Był profesorem wizytującym na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju, prezentując studia przypadków w sprawach międzynarodowych w starszych klasach EMBA. Pan Romanoff mieszka w Szanghaju i obecnie pisze serię dziesięciu książek ogólnie związanych z Chinami i Zachodem. Jest jednym z autorów nowej antologii Cynthii McKinney „When China Sneezes”. (Rozdział 2 – Radzenie sobie z demonami).

Jego pełne archiwum można zobaczyć pod adresem

https://www.bluemoonofshanghai.com/ + https://www.moonofshanghai.com/

Można się z nim skontaktować pod adresem:

2186604556@qq.com

Źródło / Source: https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/8184/

Tłumaczył / Translated by: FmforLXM – (Bitomat)

*

Odnośniki:

 

(1) Czas zniszczyć demokrację – część 1 – Geneza
https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/2323/
(2) Arthur Koestler; Trzynaste plemię
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/05/ARTHUR-KOESTLER-THE-THIRTEEN-TRIBE.pdf
(3) Arthur Koestler; Trzynaste plemię
https://www.amazon.com/Thirteenth-Tribe-Arthur-Koestler-ebook/dp/B00CP43146
(4) Prawda o Chazarach (Fakty są faktami)
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/05/Benjamin-H-Freedman-The-Truth-About-The-Khazars.pdf
(5) Żydowska odpowiedzialność za obie wojny światowe: przemówienie Benjamina Freedmana z 1961 r.
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/08/Benjamin-H.-Freedman-%E2%80%93-1961-Speech.pdf
(6) Plac Tiananmen: Fiasko wywołanej przez Amerykanów kolorowej rewolucji z 1989 r.
https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/tiananmen-square-the-failure-of-an-american-instigated-1989-color-revolution/
(7) Przyczyny niepokojów na świecie – 1920 r.
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/09/The-Cause-of-World-Unrest.pdf
(8) Międzynarodowy Żyd – najważniejszy problem świata
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/05/TheInternationalJew-HenryFord1920s-1.pdf
(9) Benjamin H. Freedman – przemówienie z 1961 r.
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/08/Benjamin-H.-Freedman-%E2%80%93-1961-Speech.pdf
(10) SYJONIZM – UKRYTA TYRANIA
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/09/THE-HIDDEN-TYRANNY.pdf
(11) Przyczyna niepokojów na świecie
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/09/The-Cause-of-World-Unrest.pdf
(12) Przyjemność depopulacji Ziemi
https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/5760/
(13) http://www.loc.gov/rr/news/topics/goldman.html
(14) https://www.rbth.com/history/332283-red-emma-most-dangerous-america
(15) https://archives.fbi.gov/archives/news/stories/2007/december/palmer_122807
(16) https://www.harlemworldmagazine.com/the-lexington-avenue-explosion-in-harlem-july-4-1914/
(17) https://www.theatlantic.com/national/archive/2013/01/the-strange-story-of-new-yorks-anarchist-school/266224/
(18) Miejmy kryzys finansowy: Najpierw potrzebujemy banku centralnego
https://www.unz.com/lromanoff/lets-have-a-financial-crisis-first-we-need-a-central-bank/
(19) Przyczyna niepokojów na świecie
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/09/The-Cause-of-World-Unrest.pdf
(20) Nikt nie śmie nazwać tego spiskiem
https://www.bluemoonofshanghai.com/wp-content/uploads/2022/09/None-Dare-Call-It-Conspiracy.pdf

Copyright © Larry RomanoffBlue Moon of Shanghai, Moon of Shanghai, 2023